رونمایی دوباره مایکروسافت از ماوس کلاسیکی که دنیای گیمینگ را متحول کرد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

اینتلی ماوس مایکروسافت اولین بار در سال 1996 معرفی شد؛ ماوسی که در زمان خود انقلابی به شمار می رفت
در دوره و زمانه ای که بسیاری از کاربران و به خصوص گیمرها به دنبال متفاوت بودن هستند، به نظر می رسد ماوس جدید مایکروسافت به موقع به بازار عرضه شده تا نظر این دسته از کاربران را به خود جلب کند.

در حال حاضر ماوس جدید تنها در مدل با سیم عرضه می شود تا تأخیر کاهش یابد. در مدل های قبلی این ماوس، نوری قرمز رنگ در بخش پایینی آن به چشم می خورد که اکنون با رنگ سفید جایگزین شده است.

اینتلی ماوس مایکروسافت اولین بار در سال 1996 معرفی شد؛ ماوسی که در زمان خود انقلابی به شمار می رفت. در بین کاربران، گیمرها به دلیل طراحی ارگونومیک، کلیدهای با پاسخگویی مناسب و معرفی اسکرول چرخشی علاقه ویژه ای به آن داشتند. اکنون کمپانی ساکن کوپرتینو مدلی با قابلیت های مدرن و با ظاهر کلاسیک اینتلی ماوس را معرفی کرده است.

برای کلیدهای کناری و اسکرول نیز از نمونه های ساخت کمپانی Kailh استفاده شده. همچنین فضای خالی که در زمان فشردن کلیدها و پیش از فعال شدن کلید احساس می شود، در این ماوس بسیار کم است.

ماوس کلاسیک اینتلی ماوس قیمتی 40 دلاری دارد و به حسگر بلو ترَک مجهز شده که نرخ ریپورت 1000 بار در ثانیه و دقت 3200 نقطه در هر اینچ (DPI) دارد. البته این ماوس تنها برای افراد راست دست طراحی شده و فقط با ویندوز های 7 و جدیدتر کار می کند و با سیستم عامل مک او اس سازگار نیست.

بنا بر ادعای مایکروسافت ماوس جدید به راحتی در دست جای می گیرد و کلیدهای ساخت کمپانی اُمرون (برای کلیک های چپ و راست) دوام بالا را تضمین می کنند.

اینتلی ماوس

ماوس های امروزی به سمت طراحی های صنعتی، رنگ های متنوع و کلیدهای قابل برنامه ریزی پر تعداد گرایش پیدا کرده اند. آخرین مدل اینتلی ماوس مایکروسافت وعده نسل جدیدی از ماوسی را می دهد که به واسطه قابلیت های اولیه اش محبوب شده بود.

اینتلی ماوس

آخرین مدل از این ماوس ها، اینتلی ماوس اکسپلورر 3.0 در سال 2003 معرفی شده بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *