احتمالاً یک مدل آیفون 2018 از دو سیم کارت پشتیبانی خواهد کرد – طراحی سایت سپید وب

شمارش معکوس برای عرضه آیفون 2018 شروع شده؛ گوشی هایی که انتظار می رود در شهریور ماه رونمایی شوند و بنا بر گزارشی جدید شاید برخی از آنها برای اولین بار از دو سیم کارت پشتیبانی کنند
تماشا کنید: مقایسه ماکت آیفون های ۲۰۱۸ با آیفون ۷ پلاس

باید اشاره کرد 21st Century Business Herald که این خبر را اعلام کرده، تا پیش از این سابقه ای در زمینه پیش بینی در مورد محصولات سخت افزاری اپل نداشته است. به این ترتیب مشخص نیست که تا چه حد می توان آن را جدی در نظر گرفت، البته مینگ-چی کو در فروردین ماه مدعی شده بود که دو مدل از آیفون های سال جاری از دو سیم کارت پشتیبانی خواهند کرد.

بنا بر ادعای منبعی چینی و به نقل از وبسایت تک رادار برخی از مدل های عرضه شده در تعدادی از کشورها از دو سیم کارت پشتیبانی خواهند کرد. با این حال مشخص نشده که کدام یک از این آیفون های 2018 با پشتیبانی از دو سیم کارت عرضه خواهند شد.

استفاده از دو سیم کارت در گوشی های هوشمند قابلیتی محبوب در بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. این موضوع یکی از دلایل محبوبیت بیشتر گوشی های اندرویدی در مقایسه با آیفون ها در بسیاری از کشورهای به غیر از ایالات متحده به شمار می رود. البته باید اشاره کرد که دلیل دیگر این مسئله به عدم تمایل اپراتورهای غربی به ارائه گوشی های دو سیم کارت مربوط می شود.

بر اساس گمانه زنی های پیشین انتظار می رود گوشی های آیفون 2018 در سه مدل معرفی شوند؛ یک جایگزین برای آیفون 10 با نمایشگری 5.8 اینچی، یک مدل پلاس با نمایشگری 6.4 یا 6.5 اینچی و در نهایت یک آیفون ارزان قیمت تر (شاید با نام آیفون 9) با نمایشگر LCD و 6.1 اینچی. دو مدل اول که گران قیمت تر هستند دارای نمایشگرهای OLED خواهند بود.

شمارش معکوس برای عرضه آیفون 2018 شروع شده؛ گوشی هایی که انتظار می رود در شهریور ماه رونمایی شوند و بنا بر گزارشی جدید شاید برخی از آنها برای اولین بار از دو سیم کارت پشتیبانی کنند.

آیفون 2018

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *