آخرین وضعیت ۴ مصدوم تیم ملی + نمایش جدید Metro Exodus روسیه پسا آخر الزمانی را وحشی تر از همیشه به تصویر می کشد. – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

ایسنا: اشکان دژاگه، رامین رضاییان، مهدی طارمی و مهدی ترابی چهار بازیکن تیم ملی هستند که امروز در تمرین تیم ملی شرکت نکردند؛ این در حالیست که تیم ملی به برنامه آماده سازی خود برای دیدار برابر مراکش ادامه داد
این چهار بازیکن پس از دیدار برابر لیتوانی و پس از مشکل فیزیکی جزئی، در زمین تمرین حاضر نشدند و زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی تمرین ریکاوری را انجام دادند.

ایسنا: اشکان دژاگه، رامین رضاییان، مهدی طارمی و مهدی ترابی چهار بازیکن تیم ملی هستند که امروز در تمرین تیم ملی شرکت نکردند؛ این در حالیست که تیم ملی به برنامه آماده سازی خود برای دیدار برابر مراکش ادامه داد.

این چهار بازیکن تحت ارزیابی دائمی کادر پزشکی تیم ملی قرار دارند و پس از تایید ارزیابی مثبت از سوی تیم پزشکی انتظار می رود در چند روز آینده به زمین تمرین برگردند.

——————-

استودیو اکراینی 4A Games که با ساخت عناوین سری Metro شهرت جهانی یافته، مجال یافت تا در کنفرانس مایکروسافت در جریان همایش E3 2018، تریلری از عناون جدید در حال ساخت خود یعنی Metro Exodus نمایش دهد
این عنوان در ۳ اسفند ۹۷ برای کنسول های Xbox One ،Playstation 4 و سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

سومین نسخه از سری مترو، ادامه داستان آرتیوم شخصیت اصلی این سری را دنبال می کند و روسیه پسا آخر الزمانی را پس از گذشت ۲۳ سال از جنگ اتمی به تصویر می کشد.

محیط بازی ترکیبی است از جهانی باز که بازیکن می تواند آزادانه آن را کاوش کند و مراحلی خطی که اغلب داستان در آن ها روایت می شود.

ارتیوم در این مسکوی وحشی تنها نیست و برای بقا از سلاح های متنوعی کمک می گیرد. بازیکنان می توانند از طریق سیستم کرفت، سلاح های خود را شخصی سازی و آن ها را مطابق سلیقه و سبک بازی خود تنظیم کنند.

استودیو اکراینی 4A Games که با ساخت عناوین سری Metro شهرت جهانی یافته، مجال یافت تا در کنفرانس مایکروسافت در جریان همایش E3 2018، تریلری از عناون جدید در حال ساخت خود یعنی Metro Exodus نمایش دهد.

Metro Eodus عنوانی است اول شخص با المان های سبک ترسناک و با چاشنی مخفی کاری. جهان این عنوان مملو است از هیولا های جهش یافته و انسان هایی وحشی که نهایت تلاش خود را برای بقا به کار گرفته اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *