تشکر فدراسیون فوتبال فلسطین از آرژانتینی‌ها + اینتل با تکنولوژی جدیدش، مصرف باتری نمایشگرها را به نصف می رساند – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

ورزش سه: اخیرا بسیاری از مسئولین فوتبال فلسطینی از لیونل مسی درخواست کرده بودند در این دیدار شرکت نکند و حتی جبرئیل رجوب ، رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین مدعی شده بود که اگر مسی در این دیدار شرکت کرد، هواداران عکس‌ها و پیراهن‌های او را بسوزانند
حالا باید دید فدراسیون فوتبال آرژانتین چه دیدار دوستانه ای را در این فرصت کوتاه برای تیمش در نظر خواهد گرفت.

ورزش سه: اخیرا بسیاری از مسئولین فوتبال فلسطینی از لیونل مسی درخواست کرده بودند در این دیدار شرکت نکند و حتی جبرئیل رجوب ، رئیس فدراسیون فوتبال فلسطین مدعی شده بود که اگر مسی در این دیدار شرکت کرد، هواداران عکس‌ها و پیراهن‌های او را بسوزانند.

حال سفارت رژیم صهیونیستی تایید کرد که به علت آنچه آنها “تهدید ها و خطرات” برای لیونل مسی می‌دانند، این بازی برگزار نخواهد شد. پس از اعلام این خبر، فدراسیون فوتبال فلسطین از لیونل مسی تشکر کرد. سوسان شلابی، از مسئولین فدراسیون فوتبال فلسطین گفت:” اخباری که ما درباره منتفی شدن دیدار شنیده ایم، هنوز رسمی نشده است. اگر رسمی شود، باید از تیم ملی آرژانتین که تصمیم گرفت از آنها به عنوان ابزار سیاسی استفاده نشود، تشکر کرد. صهیونیستی ها می‌خواستند از مسی به عنوان یک ابزار در جهت پیشبرد اهدافشان استفاده کنند.”

——————-

در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2018 تایپه، اینتل به صورت مختصر از تکنولوژی تازه ای در زمینه مدیریت انرژی رونمایی کرد که برای نمایشگرهای موبایل ساخته شده و می تواند مصرف باتری این پنل ها را در بعضی شرایط خاص، به نصف برساند
در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2018 تایپه، اینتل به صورت مختصر از تکنولوژی تازه ای در زمینه مدیریت انرژی رونمایی کرد که برای نمایشگرهای موبایل ساخته شده و می تواند مصرف باتری این پنل ها را در بعضی شرایط خاص، به نصف برساند. اینتل جزییات زیادی درباره تکنولوژی Low Power Display خود به اشتراک نگذاشته است اما می گوید که این پروژه به صورت مشترک با شارپ و Innolux توسعه یافته است؛ شرکت هایی که تولید پنل های LCD و 1 واتی مورد نیاز این تکنولوژی را برعهده دارند.

اینتل در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 یک لپ تاپ Dell XPS 13 با خود آورد که به تکنولوژی Lowe Power Display مجهز بود. این کمپانی مدعی شد که بسته به چگونگی استفاده از دستگاه، عمر باتری این لپ تاپ بین 4 الی 8 ساعت بهبود یافته است.

اما با وجود این محدودیت ها و بدون این پیش فرض که تکنولوژی اینتل قادر به افزایش جادویی عمر باتری لپ تاپ یا دیوایس 2 در 1 شما خواهد بود، این دستاورد بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. اینتل به درستی اشاره می کند که نمایشگرها، بیشترین مصرف انرژی را روی دیوایس های موبایل دارند و بنابراین یافتن هر راهی برای بهینه سازی هرچه بیشتر مصرف انرژی آنها می تواند تغییری ملموس باشد. حال فقط باید دید که تکنولوژی اینتل در دنیای واقعی و به صورت عملی تا چه حد تفاوت ایجاد می کند.

متاسفانه کاربران نمی توانند این تکنولوژی افزایش دهنده باتری را به لپ تاپ های فعلی خود اضافه کنند. ضمناً پیش نیاز استفاده از این تکنولوژی، بهره گیری از گرافیک های اینتل به جای نمونه های جایگزین و برتر انویدیا و AMD است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *