حمایت جالب یک سوئدی از شاگردان کی روش + دستگاه GrayKey با آپدیت بعدی سیستم عامل iOS مثل سابق کار نخواهد کرد – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری فارس: در دنیا فوتبال فقط ایرانی ها هستند که تیم کشورشان را تیم ملی می نامندولی یک بازیکن سوئدی با پوشیدن پیراهن ایران به شکلی جالب از شاگردان کی روش حمایت کرده است
وی در مورد تیم ملی در جام جهانی گفت: ایران باید بازی اول را ببرد و اگر مراکش را شکست دهد قطعا ایران صعود می کند. ایران تیم خوب دارد و من اکثر انها را می شناسم و با سه بازیکن تیم ملی همبازی بودم. رامین رضاییان، میلاد محمدی و امیر عابدزاده . خوشحالم که جام جهانی را تجربه مَی کنند و امیدوارم اتفاق خوبی برای تیم ملی شما رقم بخورد.

حمایت جالب یک سوئدی از شاگردان کی روش

وی افزود: در آن مدت همه دوست داشتند به من کمک کنند.اکنون در جام جهانی طرفدار ایران و بعد سوئد هستم.

مارتین موتومبا که زمانی یکی از بازیکنان خوب تیم فوتبال راه آهن بود درباره حمایتش در ایران به خبرگزاری فارس گفت: دوستان ایرانی زیادی دارم و واقعا کشور ایران را از صمیم قلب دوست دارم. من مدت کوتاهی در ایران بودم واقعا خیلی این مدت خوب بود.

خبرگزاری فارس: در دنیا فوتبال فقط ایرانی ها هستند که تیم کشورشان را تیم ملی می نامندولی یک بازیکن سوئدی با پوشیدن پیراهن ایران به شکلی جالب از شاگردان کی روش حمایت کرده است.

او در مورد تیم سوئد هم گفت: سوئد تیم جوانی دارد.می تواند اتفاقات خوبی رقم بزند اما فکر نمی کنم شگفتی بیافریند.

——————-

برای ماه‌ها، پلیس آمریکا از دستگاه GrayKey بهره می‌برد تا به آیفون مجرمینی که دستگیر کرده دسترسی پیدا کند
برای ماه‌ها، پلیس آمریکا از دستگاه GrayKey بهره می‌برد تا به آیفون مجرمینی که دستگیر کرده دسترسی پیدا کند. این دستگاه دست‌کم توسط پنج آژانس فدرال و در پنج ایالت مورد استفاده قرار گرفته اما با آپدیت جدید iOS اپل قابلیت جدیدی را به iOS 12 می‌افزاید که دست پلیس را برای استفاده از دستگاه GrayKey می‌بندد.

گرچه این موضوع از لحاظ سیاسی حساسیت‌زا است اما وجود چنین قابلیتی هر نوع خطری که از طریق پورت لایتنینگ ایجاد شود را از بین می‌برد که تکنیک GrayKey یکی از آن‌ها به حساب می‌آید. اپل این اقدام را در جهت امنیت کلی اعلام کرده و نه مقابله با مجریان قانون.

با این ویژگی جدید، در صورت باز نشدن قفل گوشی طی یک ساعت گذشته، آیفون تمام ارتباطات خود از طریق پورت USB را قطع می‌کند. وقتی که یک ساعت بگذرد، پورت USB فقط به عنوان شارژر می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. یعنی پلیس زمان بسیار اندکی برای استفاده از دستگاه GrayKey دارد.

فروش آیفون X اپل

در بیانیه اپل آمده: «ما مدام در حال قدرت بخشیدن به حفاظ امنیتی در همه محصولات اپل هستیم تا از مشتریان در برابر هکرها، دزدان هویت و نفوذ به داده‌های شخصی‌شان محافظت کنیم.»

این قابلیت USB Restricted Mode نام دارد و در نسخه بتای توسعه دهندگان iOS 12 و iOS 11.4.1 قرار دارد اما این اولین بار است که به صورت رسمی شاهد عرضه عمومی آن هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *