مسی و آگوئرو، جذاب‌ترین اتاق جام جهانی + تریلر جدید Rage 2 منتشر شد؛ دنیایی عجیب و پر از تکرار – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

ورزش سه: آلبی سلسته امیدوار است در بیست و یکمین جام جهانی تاریخ، سومین قهرمانی اش را به دست بیاورد. کسب این عنوان با لیونل مسی، بدون شک برای آرژانتینی ها بسیار جذاب خواهد بود و میتوان این اتفاق را با قهرمانی آن ها با کاپیتانی مارادونا نیز مقایسه کرد
فوق ستاره آرژانتینی ها پس از قهرمانی با بارسا در لالیگا و کسب مقام آقای گلی به روسیه آمده و احتمالا در ترکیب اصلی، با سرخیو آگوئرو یا هیگواین خط حمله تیم آرژانتین را تشکیل می دهد.

حال از روسیه خبر آمده که کادرفنی تیم آرژانتین سرخیو آگوئرو و لیونل مسی را هم اتاقی کرده اند تا این دو که دوستان صمیمی در اردوی تیم ملی هستند، ساعت بیشتری با یکدیگر سپری کنند. حضور دو ستاره فوتبال جهان در یک اتاق، میتواند جذاب ترین زوج هم اتاقی جام جهانی نیز باشد.

مسی و آگوئرو، جذاب‌ترین اتاق جام جهانی

ورزش سه: آلبی سلسته امیدوار است در بیست و یکمین جام جهانی تاریخ، سومین قهرمانی اش را به دست بیاورد. کسب این عنوان با لیونل مسی، بدون شک برای آرژانتینی ها بسیار جذاب خواهد بود و میتوان این اتفاق را با قهرمانی آن ها با کاپیتانی مارادونا نیز مقایسه کرد.

——————-

کنفرانس بتسدا در راس ساعت مقرر و همانطور که پیش‌بینی می‌شد با Rage 2 که چندی پیش معرفی شده بود، آغاز شد
البته این فرمول حالا با المان‌های مهم مد مکس و اولین قسمت Rage ترکیب شده تا دست پخت تازه آوالانچ و اید سافتور چیزی باشد که در ادامه با تماشای تریلر آن، می‌توانید ذره‌ای از طعم آن را مزه کنید.

کنفرانس بتسدا در راس ساعت مقرر و همانطور که پیش‌بینی می‌شد با Rage 2 که چندی پیش معرفی شده بود، آغاز شد. البته پیش از نمایش Rage 2 شاهد یک سری اجرا و آیتم‌های نه چندان مناسب بودیم که لحظه شماری برای نمایش بازی را خیلی سخت می‌کرد.

البته با همین یک تریلر ساده و شلوغ، نمی‌توان چیز زیادی از بازی فهمید و باید منتظر ماند و دید که بازی جدید بتسدا چگونه از آب در می‌آید. Rage 2 هم برای بهار ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده تا سه ماه اول سال پر بازی‌ای را در پیش داشته باشیم.

Rage 2

اما بالاخره پس از هدر رفتن ۱۰ دقیقه، شاهد نمایش نسبتا خوبی از Rage 2 بودیم. همانند اولین تریلر بازی، Rage 2 دیوانه‌وار، عجیب، سریع و خشن ظاهر شد و نشان داد در حال تکرار همان فرمولی است که پیش‌تر در دووم و حتی ولفنشتاین شاهدش بودیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *