چند مدل آیفون 2018 معرفی خواهند شد؛ 3 یا 4؟ – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

چند آیفون 2018 قرار است در سال جاری میلادی معرفی شوند؟ 3 یا 4؟ اطلاعات جدیدی که از منابع مرتبط با زنجیره تأمین اپل به دست آمده جواب احتمالی این سوال را می دهد
این گوشی احتمالاً همچنان «آیفون SE» نام خواهد داشت. گمان می رود این گوشی از ماژول TrueDepth بی بهره باشد. به این ترتیب خبری از فناوری تشخیص چهره Face ID نخواهد بود. همچنین احتمالاً این گوشی از نمایشگر بزرگ بهره مند باشد، شاید مشابه با آن ظاهری که در آیفون 10 دیده ایم. هنوز مشخص نیست که از سخت افزار آیفون 7 یا 8 در این گوشی استفاده خواهد شد یا خیر؟ شاید حداقل قیمت این گوشی 449 دلار باشد.

آیفون 2018

ظاهر و مشخصات احتمالی سه آیفون 2018 که پیش از این منتشر شده بود. البته نسل دوم آیفون SE در این جدول نیست.

جایگزین آیفون 10 با قیمت ارزان تر و اندازه بزرگتر

تماشا کنید: سامسونگ در آگهی جدید گلکسی‌اس 9، آیفون‌های قدیمی اپل را به سخره می‌گیرد 

احتمالاً اندازه نمایشگر این گوشی در حدود 6 اینچ خواهد بود و قیمت آن از 550 دلار بیشتر و شاید نزدیک به قیمت 699 دلاری آیفون 8 باشد. بر اساس تصاوری منتسب به این گوشی که پیشتر منتشر شده، شاسی آن فلزی خواهد بود و به دوربین اصلی تکی در عقب و ماژول Face ID در جلو مجهز خواهد شد.

نسل دوم آیفون 10 و نسخه پلاس

گمان می رود که جایگزین آیفون 10 با اندازه ای مشابه (نمایشگر 5.8 اینچی) قیمتی ارزان تر از آیفون 10 داشته باشد، درحالی که آیفون 10 پلاس با اندازه بزرگتر (6.4 اینچی) حداقل قیمت 1000 دلاری داشته باشد. همچنین احتمال می رود که قیمت آیفون 10 فعلی نیز به میزان 200 دلار کاهش یابد.

ولی در کنار آنها یک آیفون 2018 دیگر هم در راه خواهد بود؛ نسل دوم آیفون SE که احتمالاً در ماه جاری میلادی (خرداد تا تیر ماه) رونمایی خواهد شد. اما چه جزئیاتی از این آیفون ها می دانیم؟

آیفون SE جدید

بنا بر گفته منبع مذکور اپل قرار است در سال 2018 تعداد 4 مدل آیفون جدید را معرفی کند؛ نسل دوم آیفون 10، نسخه بزرگتر آیفون 10 پلاس، یک نسخه ارزان قیمت تر آیفون 10 (احتمالاً با نام آیفون 9). این سه مدل قرار است در شهریور تا مهر ماه سال جاری رونمایی شوند.

چند آیفون 2018 قرار است در سال جاری میلادی معرفی شوند؟ 3 یا 4؟ اطلاعات جدیدی که از منابع مرتبط با زنجیره تأمین اپل به دست آمده جواب احتمالی این سوال را می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *