مدیرعامل انویدیا : رویاهای والدینم مرا به این مرتبه رسانده است – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

«جن سون هوانگ» میلیادری آمریکایی- تایوانی و مدیرعامل انویدیا در ویدیویی خاطرات خود را بازگو نمود و از زحمت‌های زیادی که والدینش برای راهی کردن او به آمریکا کشیدند، تشکر کرد
پدر هوانگ در دهه‌ی ۶۰ میلادی سفری کاری به شهر نیویورک داشت تا دوره‌ای عملی ببیند. وی در این سفر به شدت از نیویورک و کشور آمریکا خوشش آمد و تصمیم گرفت که یک روز فرزندانش را به این کشور بفرستد.

مدیر عامل کمپانی انویدیا که اکنون ثروت ۵.۶ میلیارد دلاری دارد و ارزش کلی شرکت تحت رهبری‌اش، ۱۴۰ میلیارد دلار تخمین زده شده، خاطر نشان کرد که به همین دلیل در تمامی عمر مدیون والدینش خواهد بود.

«من محصول بلندپروازی‌های والدینم هستم و زحمات آنها بوده که مرا به این مرتبه رسانده است.»

این شرکت یکی از تاثیرگذارن صنعت تکنولوژی است و از کمپانی‌های فعال در زمینه‌ی هوش مصنوعی، بازی‌های رایانه‌ای و ماشین‌های خودران به حساب می‌آید. با این حال مدیرعامل انویدیا دست‌ یابی به تمام این دستاورد‌ها را مدیون تلاش و زحمت‌هایی می‌داند که والدینش برای او کشیده‌اند. وی در این باره می‌گوید:

طبق گفته های خودش، این مادر در آن زمان نمی‌توانست حتی درستی پاسخ فرزندانش را نیز تشخیص دهد چرا که او هم به اندازه‌ی آنها انگلیسی می‌دانست. اما به هر حال تلاش، پشتکار، رویاپردازی و انگیزه والدین هوانگ بوده که او را به مدیرعاملی یکی از شرکت‌های بزرگ صنعت تکنولوژی رسانده است.

در این حین مادر وی تلاش کرد که به آرامی مقدمات این مهاجرت را ممکن کرده و به آنها انگلیسی یاد بدهد. نکته جالب اینجاست که مادر جن سون در آن زمان ذره‌ای این زبان را بلد نبود و خود نیز مجبور بود در کنار فرزندانش آن را بیاموزد.

«جن سون هوانگ» میلیادری آمریکایی- تایوانی و مدیرعامل انویدیا در ویدیویی خاطرات خود را بازگو نمود و از زحمت‌های زیادی که والدینش برای راهی کردن او به آمریکا کشیدند، تشکر کرد.

این مسئله موجب نشد که مادر هوانگ که اکنون ۵۵ سال عمر دارد از تصمیم خود صرف نظر کند. او هر روز ۱۰ کلمه را به طور اتفاقی از کتاب واژه نامه‌ی تایوانی-انگلیسی انتخاب می‌کرد و سعی می‌نمود نحوه تلفظ آن‌ها را به همراه معنی‌شان به فرزندان خود بیاموزد.

تماشا کنید: فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی انویدیا بخش های حذف شده تصاویر را اصلاح می کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *