اپل واچ بیماری کلیوی یک نوجوان را شناسایی کرد و جانش را نجات داد + روحانی به مشهد می‌رود – طراحی سایت سپید وب

تا به امروز ساعت اپل واچ در چندین مورد جان انسان ها را نجات داده است

در اورژانس درمانگاه مشخص شد که دیانا از بیماری مزمن کلیه رنج می برد. هر دو کلیه او عملکردی 20 درصدی دارند که یعنی در آینده نزدیک نیازمند عمل پیوند خواهد بود. مادر دیانا می گوید که اپل واچ جان دخترش را نجات داده و در نامه ای، اپل را از این اتفاق باخبر کرده است. تیم کوک، مدیرعامل پل هم در ایمیلی به او پاسخ داد و توییتی در این باره منتشر کرد.

حالا در موردی تازه، اپل واچ جان نوجوانی 18 ساله و فلوریدایی به نام دیانا رکتنوالد را نیز نجات داده. این نوجوان روی نیمکتی نشسته بود که ناگهان اپل واچ به او هشداد داد ضربان قلبش به 190 تپش بر دقیقه رسیده است. در این نوتیفیکیشن گفته شد که وی باید هرچه سریع تر از کمک پزشکی بهره مند شود. مادر او که خود پرستار است ابتدا به دقت دستگاه شک کرد، اما در هر صورت دختر خود را به سرعت به کلینیک محلی رساند.

تا به امروز ساعت اپل واچ در چندین مورد جان انسان ها را نجات داده است. سال گذشته خبری درباره یک وکیل منتشر شد که در سلامت کامل به سر می بُرد. اما یک روز پوشیدنی اپل نشان داد که ضربان قلب او به 121 تپش بر دقیقه –به جای 59 تپش بر دقیقه همیشگی- رسیده است. این وکیل سپس به پزشک مراجعه کرد و مشخص شد که از انسداد 4 شریان رنج می برد. جراحی های لازم انجام شد و در نهایت این اپل واچ بود که جان او را نجات داد.

در بخشی از نامه مادر دیانا به اپل آمده: «اگر به خاطر اپل واچ و هشدار تپش قلپ آن نبود، نمی توانستیم مشکل کلیه دخترم را کشف کنیم. من جداً اخساس می کنم که اپل واچ جان دخترم را نجات داده است.»

——————-

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور و برخی از اعضای دولت یکشنبه هفته آینده ( 16 اردیبهشت) به استان خراسان رضوی سفر می‌کند
رئیس‌جمهور هفته پیش نیز به استان آذربایجان شرقی رفته بود.

روز گذشته جلسه بررسی پروژه های عمرانی استان خراسان رضوی به ریاست رئیس‌جمهور و با حضور تعدادی از وزرای کابینه، معاونان رئیس‌جمهور، استاندار خراسان رضوی و برخی مسئولین استانی برگزار شدک در این جلسه پس از ارائه گزارشی از برنامه‌ها و پروژه‌های هر کدام از دستگاه‌های اجرایی، روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی و خدماتی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم نیز اتخاذ شد.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور و برخی از اعضای دولت یکشنبه هفته آینده ( 16 اردیبهشت) به استان خراسان رضوی سفر می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *