خودروهایی که باید در سال ۹۷ معاینه فنی بگیرند + لزوم تشویق مردم برای استفاده از پیام رسان داخلی – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری تسنیم: پلیس راهنمایی و رانندگی موظف به اعمال قانون خودروهایی است که بر اساس قانون، باید گواهینامه معاینه فنی اخذ کنند اما کدام خودروها ملزم به اخذ این گواهینامه هستند؟

براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با توجه به قانون الزامی بودن اخذ گواهی معاینه فنی خودروها، امسال 3 گروه از خودروها باید برای دریافت معاینه فنی اقدام کنند
خبرگزاری تسنیم: پلیس راهنمایی و رانندگی موظف به اعمال قانون خودروهایی است که بر اساس قانون، باید گواهینامه معاینه فنی اخذ کنند اما کدام خودروها ملزم به اخذ این گواهینامه هستند؟

بر اساس این گزارش مالکان خودروهای تولید داخل به‌سال ساخت 1392 و ماقبل آن، خودروهای وارداتی سال 2013 و ماقبل آن و همچنین خودروهای عمومی سال 1395 و ما قبل از آن در سال جاری باید گواهی معاینه فنی وسیله نقلیه خود را اخذ کنند.

براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با توجه به قانون الزامی بودن اخذ گواهی معاینه فنی خودروها، امسال 3 گروه از خودروها باید برای دریافت معاینه فنی اقدام کنند.

طبق قانون خودروهای سواری تولید داخل و خارجی که سن آن‌ها بیش از 4 سال باشد ملزم به اخذ گواهینامه معاینه فنی هستند.

به گزارش تسنیم، پلیس راهنمایی و رانندگی موظف است خودروهای مذکور را که فاقد گواهینامه معاینه فنی هستند اعمال قانون کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشت عصر امروز کمیسیون متبوعش با حضور سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، اظهار داشت: جلسه امروز با محوریت فضای مجازی برگزار شد که ضمن آن آقای فیروزآبادی توضیحاتی را به اعضا ارائه کرد
عزیزی با اشاره به دیگر سخنان فیروزآبادی در نشست مذکور عنوان کرد که وی همچنین به آسیب‌های موجود در برخی پیام‌رسان‌ها و عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی توسط آنها نیز مباحثی بیان کرد.

خبرگزاری فارس: محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشت عصر امروز کمیسیون متبوعش با حضور سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، اظهار داشت: جلسه امروز با محوریت فضای مجازی برگزار شد که ضمن آن آقای فیروزآبادی توضیحاتی را به اعضا ارائه کرد.

وی افزود: آقای فیروزآبادی در اظهارات خود بر لزوم مدیریت فضای مجازی و اینکه مردم را به استفاده از پیام رسان‌های داخلی تشویق کنیم، مباحثی را مطرح کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: در این جلسه درباره فیلترینگ تلگرام و یا برنامه‌های دیگر صحبت خاصی از سوی دبیر شورای عالی فضای مجازی مطرح نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *