احتمال بهره مندی گلکسی اس 10 سامسونگ از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

در حالی که تنها چند هفته از معرفی موبایل گلکس اس 9 (بررسی دیجیاتو) می گذرد، ولی کنجکاوی رسانه ها در مورد پرچمدار آتی این خانواده، یعنی گلکسی اس 10 شروع شده
از قابلیت های هیجان انگیز دیگر می توان به استفاده از ماژول دوربین مجهز به حسگر سه بعدی اشاره کرد که احتمالاً با همکاری کمپانی «مانتیس ویژن» و شرکت سازنده اجزای دوربین «وودگِیت» توسعه خواهد یافت. دوربین مجهز به حسگر سه بعدی قرار است قابلیت هایی مشابه با کارکرد ماژول TrueDepth آیفون 10 را به گلکسی اس 10 بیاورد. به این ترتیب امکان استفاده از قابلیت های واقعیت افزوده برای موبایل های گلکسی اس 10 فراهم خواهد شد.

همچنین در این گمانه زنی ها اعلام شده که گلکسی اس 10 و نسخه پلاس آن به ترتیب نمایشگرهای 5.8 و 6.3 اینچی دارند. به این ترتیب نسبت به اندازه های 5.77 و 6.22 اینچی گلکسی اس 9 و نسخه پلاس کمی بزرگتر خواهند بود. با این حال اندازه بدنه پرچمدران آتی مشخص نشده است.

علی رغم اینکه قرار است طراحی کلی تغییر عمده ای را تجربه نکند، ولی این گونه اعلام شده که طراحی بدنه شامل تغییرات کم و بیش قابل توجهی خواهد شد. از سوی دیگر احتمالاتی در مورد یکی از بزرگترین سوالات در مورد این موبایل مطرح شده: حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر. بر این اساس احتمالاً حسگر اثر انگشت از قاب پشتی حذف و در زیر نمایشگر تعبیه خواهد شد.

در حالی که تنها چند هفته از معرفی موبایل گلکس اس 9 (بررسی دیجیاتو) می گذرد، ولی کنجکاوی رسانه ها در مورد پرچمدار آتی این خانواده، یعنی گلکسی اس 10 شروع شده. بنا بر گزارش ها طرح احتمالی این موبایل به مراحل نهایی رسیده است.

با این حال هنوز کمتر از یک سال به رونمایی از موبایل های پرچمدار سری گلکسی اس 10 باقی مانده و انتظار می رود در ماه های آتی اطلاعات بیشتر و دقیق تری از این موبایل ها منتشر شود.

با این حال برخی از گزارش های پیشین اشاره به این موضوع دارند که سامسونگ با همکاری کمپانی های کوالکام و سینپتیکز در حال کار روی حسگر اثر انگشت یاد شده است.

اگر در انتظار یک طراحی انقلابی نسبت به نسل فعلی هستید، گمانه زنی ها در مورد گلکسی اس 10 نا امیدتان می کند. بر این اساس پرچمدار یاد شده همچنان از نمایشگر بیکران بهره می برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *