معرفی اپلیکیشن و بازی (44) – طراحی سایت سپید وب

بازی True Skate؛ اسکیت سواری هیجان انگیز!

اگر به دنبال یکی از بهترین بازی ها در دسته ورزش و یا اسکی هستید True Skate بهترین گزینه برای شما خواهد بود
با انجام حرکات نمایشی مختلف می توانید به امتیازات بالا دسترسی پیدا کنید. بهترین کنترلر برای این بازی طراحی شده است تا شما بدون مشکل در مسابقات مختلف رتبه اول را از آن خود کنید. اسکیت را شما باید با دو انگشت خود کنترل و حرکات نمایشی را اجرا کنید. گیم پلی بازی بسیار جذاب بوده و شما می توانید با آن ساعت ها خود را مشغول کنید.

معرفی اپلیکیشن و بازی (44)     معرفی اپلیکیشن و بازی (44)

لازم به ذکر است که برای استفاده از برنامه ابتدا باید در آن ثبت نام کنید و این کار به جهت این است که با نام کاربری خود وارد سایت و شبکه های اجتماعی برنامه شده و با سایر عکاسان سایر دنیا تعامل داشته باشید، با آثار هنری دیگران آشنا شده و در صورت تمایل عکس های خود را به اشتراک گذاشته و با رعایت حقوق صاحب اثر آنها را برای فروش بگذارید. در واقع این برنامه علاوه بر داشتن امکانات مورد نیاز برای ثبت و ویرایش تصاویر به کاربر اجازه می دهد تا در پلت فرم اختصاصی برنامه تعامل بیشتری با سایر هنرمندان داشته و از نظرات میلیون ها بیننده آگاه شود و از این جهت بسیار مناسب افرادیست که بصورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند.

معرفی اپلیکیشن و بازی (44)     معرفی اپلیکیشن و بازی (44)

برخی از ویژگی های بازی True Skate:

  • فیزیکی مبتنی بر لمس واقعی
  • وجود پارک و مکان های مختلف برای اسکی
  • امکان انجام حرکات نمایشی زیبا و مختلف
  • وجود موانع مختلف برای انجام حرکات نمایشی
معرفی اپلیکیشن و بازی (44)     معرفی اپلیکیشن و بازی (44)
معرفی اپلیکیشن و بازی (44) 
معرفی اپلیکیشن و بازی (4)    معرفی اپلیکیشن و بازی (4)

 

 
EyeEm: Camera & Photo Filter از دسته برنامه های عکاسی و ویرایش تصاویر  است که توسط کمپانی EyeEm Mobile  ارائه شده است و با امکانات متنوع خود توانسته مورد توجه علاقمندان هنر عکاسی قرار بگیرد که از آن جمله می توان به داشتن رابط کاربری ساده و ۲۴ فیلتر رایگان و متنوع اشاره نمود.با کمک EyeEm هنگام عکسبرداری از خطوط افقی و عمودی برای کادر بندی سوژه ی موردنظر بهره بگیرید تا عکس های بی عیب و نقص تری ثبت کنید.در قسمت ویرایش تصویر برنامه می توانید عکسهای گرفته شده را ادیت کرده و با تنظیم میزان سفیدی، شدت نور و کنتراست تصویر، محو و اشباع و غیره از خود آثار هنری بجای بگذارید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار  EyeEm: Camera & Photo Filter:

  • کادربندی و تنظیم قالب افقی و عمودی تصویر
  • شامل ۲۴ فیلتر کاملا رایگان و جذاب
  • عضویت و فعالیت در سایت برنامه
  • تعامل با سایر هنرمندان این عرصه 

 

بازی True Skate؛ اسکیت سواری هیجان انگیز!

 برنامه EyeEm؛ بی عیب و نقص عکس بگیرید!

اگر به دنبال یکی از بهترین بازی ها در دسته ورزش و یا اسکی هستید True Skate بهترین گزینه برای شما خواهد بود. با وجود مراحل مختلف و جذابی که در این بازی زیبا طراحی شده شما می توانید برای ساعت های متوالی خود را با آن سرگرم کنید. این بازی مهیج را استودیوی بازی سازی True Axis در سبک ورزشی طراحی کرده است.گرافیک خوب ،گیم پلی جذاب و موسیقی های هیجان انگیز این بازی را ویژه کرده است.

اگر میخواهید یکی از بهترین ورزش های جهان را در قالب بازی زیبا تجربه کنید True Skate را از دست ندهید. این بازی جذاب در مورد ورزش مهیج اسکیت بوده و تمام اجزای ورزش را در خود جای داده است. از هر نظر می توان گفت این بازی عالی طراحی شده و رقیبی نخواهد داشت. با ورود به بازی می توانید با انتخاب اسکیت، خود را برای مسابقه بسیار مهیجی که در مکان های  مختلف رخ خواهد داد آماده کنید. اسکیت های مختلفی در این بازی وجود دارند.
مکان های مختلفی مانند زمین های بازی و پارک ها برای شما شبیه سازی شده اند تا در آن ها تمرین و یا مسابقه دهید. یکی از بهترین بخش های بازی انجام حرکات نمایشی با اسکیت بوده است موانع مختلفی مانند پله ،لوله های نیمه و کامل و خیلی های دیگر که به شما در انجام حرکات نمایش کمک خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *