آپدیت اندروید اوریو چه زمانی برای گلکسی نوت 8 عرضه می شود؟ – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

شعبه ترکیه سامسونگ اخیراً تاریخ انتشار به روزرسانی اندروید 8

از طرف دیگر، تاریخ عرضه همین به روزرسانی برای دیوایس های گلکسی اس 7، اس 7 اج، مدل 2017 گلکسی A5 و گلکسی تب S3 نیز مشخص شده. موبایل های سری گلکسی اس 7 از روز 24 فروردین ماه اندروید 8.0 را دریافت می کنند و دارندگان تبلت S3 و گلکسی A5 سال 2017 باید به ترتیب تا 14 اردیبهشت و 4 خردادماه منتظر بمانند.

شعبه ترکیه سامسونگ اخیراً تاریخ انتشار به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را برای برخی از دیوایس های این کمپانی مشخص کرده که از میان آنها می توان به گلکسی نوت 8 اشاره کرد.

وب سایت ترکی Güncelmiyiz که توسط سامسونگ ترکیه مدیریت می شود، پرتالی برای به روزرسانی های نرم افزاری دیوایس های سامسونگ به حساب می آید. بنابر اطلاعات درج شده در این وب سایت، به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو در فاز تست به سر می رود و از روز 30 مارس (10 فروردین ماه) در دسترس دارندگان گلکسی نوت 8 قرار می گیرد.

گفتنی است هنوز اطمینانی از صحت این اطلاعات وجود ندارد و شاید تاریخ های مقرر، مربوط به عرضه به روزرسانی اوریو تنها در کشور ترکیه باشد. با این حال، از عرضه آخرین ورژن از سیستم عامل گوگل زمان زیادی می گذرد و حداقل تاریخ مربوط به گلکسی نوت 8 کاملاً منطقی به نظر می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *