اپلیکیشن Motion Stills گوگل با پشتیبانی از استیکرهای واقعیت افزوده آپدیت شد – طراحی سایت سپید وب

گوگل روز گذشته نسخه اندروید اپلیکیشن ساخت گیف و کلیپ Motion Stills را به ورژن 2 بروزرسانی کرد که مهمترین تغییرش را می توانیم اضافه شدن حالت واقعیت افزوده به اپ بنامیم
image

در نهایت بخش تنظیمات اپ نیز تغییرات مثبتی را به خود دیده و اکنون سریع تر می توان انتخاب های خود برای GIF quality (کیفیت گیف ها) و Repeat shared clips (سرعت کلیپ ها) را دید. همچین گزینه واترمارک به صورت پیش فرض غیر فعال است.

گوگل روز گذشته نسخه اندروید اپلیکیشن ساخت گیف و کلیپ Motion Stills را به ورژن 2 بروزرسانی کرد که مهمترین تغییرش را می توانیم اضافه شدن حالت واقعیت افزوده به اپ بنامیم. اکنون می توانید از بین شش استیکر واقعیت افزوده دایناسور، بیگانه فضایی، مرغ، ربات و سیاره یکی را انتخاب کرده و آن را به ویدیوهای خود اضافه کنید.

استیکرهای واقعیت افزوده تنها به نسخه اندروید موشن استیلز اضافه شده اند

جالب اینجاست با توجه به بررسی کدهای اپلیکیشن توسط Android Police، احتمال دارد در آینده شاهد یکپارچگی موشن استیلز با فیسبوک منیجر هم باشیم. برای دانلود ورژن اندروید برنامه، جدا از گوگل پلی می توانید از این لینک کمکی استفاده کنید.

از دیگر تفاوت های مهم این آپدیت، بهبود رابط کاربری برنامه است. در نسخه جدید دکمه ضبط و انتخاب حالت ها به نوار سفید رنگ پایین صفحه منتقل شده و به واسطه بخش جدید گالری سریع تر به محتویات گالری موبایل دسترسی دارید، تغییراتی که رابط کاربری برنامه را بهتر و تمیز تر کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *