اپل واچ پرفروش ترین گجت پوشیدنی در سه ماهه آخر 2017 بوده است – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

اپل در سال 2017 حدود 18 میلیون ساعت هوشمند را روانه بازار کرده که 8 میلیون آنها مربوط به سه ماهه پایانی سال است و رکورد جدیدی در زمینه فروش گجت پوشیدنی در یک فصل به شمار می رود
Vincent Thielke از تحلیلگران Canalys در این باره می گوید:

علی رغم اینکه کمپانی های رقیب اپل در زمینه هایی مثل حاشیه های چرخان و نمایشگرهای مدور نوآوری هایی داشته اند، اپل با تمرکز بر کاربران آیفون و ارتقای سازگاری میان ساعت هوشمند و موبایل هایش کماکان حرف اول را در این بازار می زند.

بروزرسانی های اخیر این کمپانی در اپل واچ سری سه از جمله GymKit و Heart Study کاربردهای جدیدی را در اختیار کاربران آیفون قرار داده و آنها را به استفاده بیشتر از این گجت ها تشویق می کنند.

عملکرد اپل در سه ماهه چهارم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 32 درصدی را نشان می دهد. علاوه بر این میزان فروش این دستگاه ها در کل سال 2017 نسبت به سال قبل 54 درصد بیشتر شده است.

با این حال در کشورهای آلمان، فرانسه و انگلیس اپراتورها بر پتانسیل فروش اپل واچ بر تاثیر منفی داشته اند، به همین خاطر ورود به بازارهای دیگری از قبیل سنگاپور و هنگ کنگ در نیمه اول سال 2018 و همزمان با سال نوی چینی می تواند تصمیم بسیار خوبی باشد. 

اپل در سال 2017 حدود 18 میلیون ساعت هوشمند را روانه بازار کرده که 8 میلیون آنها مربوط به سه ماهه پایانی سال است و رکورد جدیدی در زمینه فروش گجت پوشیدنی در یک فصل به شمار می رود.

اپل واچ

مقایسه اپل واچ های فروخته شده در سال های 2015، 2016 و 2017

نسخه سلولی اپل واچ در کشورهای آمریکا، ژاپن و استرالیا با استقبال مواجه شده و بسیاری از اپراتورهای مهم تعداد زیادی از آن را برای عرضه در تعطیلات سال نو انبار کرده بودند.

بر اساس برآوردهای موسسه آماری Canalys حدود 9 میلیون از کل ساعت های فروخته شده به سری 3 تعلق داشته اند و اپل واچ مجهز به LTE با فروش 1.9 میلیونی، بالاترین رشد فروش را در میان گجت پوشیدنی با قابلیت پشتیبانی از این شبکه ارتباطی به خود اختصاص داده است.

Jason Low از تحلیلگران ارشد Canalys نیز می گوید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *