اعتراض مجدد ایران به تصمیم AFC + کاهش گارانتی خودرو های رنو در بازار کشورهای اروپایی – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری میزان: کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه ترین رای که صادر کرد اعلام کرد که دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان مانند قبل در کشور ثالث برگزار می‌شود و طبق این حکم عمان میزبان بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود
در این نامه جدید، فدراسیون فوتبال ایران به AFC اعلام کرده یا بازی نمایندگان ایران در شهرهای خود ایران برگزار می‌شود و یا قطر میزبانی بازی نمایندگان ایران را در لیگ قهرمانان آسیا به عهده خواهد داشت.

خبرگزاری میزان: کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه ترین رای که صادر کرد اعلام کرد که دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان مانند قبل در کشور ثالث برگزار می‌شود و طبق این حکم عمان میزبان بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
این مسئله واکنش فدراسیون فوتبال ایران را در پی داشته است.

فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به این حکم، نامه اعتراض آمیزی جدیدی را به AFC ارسال کرد.

——————-

رنو ادعا می کند که بسیاری از مشتریانش پیش از سال چهار خریدشان ، خودروی خریداری شده را تعویض می کنند و طبق سیاست های شرکت ، دیگر گارانتی چهار ساله مزیتی برای پیشنهاد به مشتری ندارد

رنو اعلام کرده که محصولات برقی ( شامل باتری ها و موتور برقی ) تحت اعمال این قانون جدید قرار نخواهند گرفت.

رنو ادعا می کند که بسیاری از مشتریانش پیش از سال چهار خریدشان ، خودروی خریداری شده را تعویض می کنند و طبق سیاست های شرکت ، دیگر گارانتی چهار ساله مزیتی برای پیشنهاد به مشتری ندارد.

پیش از این گارانتی خودرو های رنو چهار سال و یا 160 هزار کیلومتر بود و حالا با این تصمیم جدید ، این گارانتی به سه سال یا 96 هزار کیلومتر کاهش پیدا کرده است. همچنین رنو یک بسته به نام زندگی آسان ابدا کرده که در طول سه سال ، سرویس خودرو مشتری با تنها 99 پوند امکان پذیر می شود که در گذشته مبلغ سرویس سه ساله مبلغی در حدود 560 پوند بوده است.

در این میان مشتریانی که مایل هستند مدت گارانتی خودرویشان همان 4 سال باشد ، می توانند با پرداخت مبلغی میان 229 تا 349 پوند ، یک سال دیگر از خدمات گارانتی رنو استفاده کنند و برای افرادی که یک سال گارانتی به علاوه سرویس می خواهند ، این مبلغ به 400 پوند افزایش پیدا می کند.

اما در این میان دو استثنا در میان محصولات رنو دیده می شود که آن دو ، کولئوس و ZOE  برقی است که قبلا سه سال و 160 هزار کیلومتر گارانتی داشتند و البته قرار نیست این میزان به 96 هزار کیلومتر کاهش پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *