توفیقی: محکومیت استقلال شایعه است + با تروفی های پلی استیشن پول واقعی به دست آورید – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری تسنیم: باشگاه استقلال بیشتر بدهی‌های خود به بازیکنان خارجی را پرداخت کرد و تنها پرونده باقیمانده مربوط به پروپیچ بازیکن اهل کرواسی مانده بود
وی افزود: جلسه روز گذشته تشکیل شد و چطور ممکن است به این زودی رأی صادر شود؟ ما در مورد عملکردمان توضیحاتی دادیم و منتظر رأی هستیم.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت این پرونده و اینکه گفته می‌شود به باشگاه مهلت 30 روزه برای پرداخت مطالبات پروپیچ داده شده است، به تسنیم گفت: این حرف‌ها شایعه بوده و دادگاه CAS رأیی نداده است. روز گذشته (دوشنبه) این دادگاه جلسه‌ای را با حضور قضات خود تشکیل داد و من هم به عنوان نماینده باشگاه استقلال از طریق ویدئو کنفرانس به سؤالات قاضی جواب دادم. وکیل ایتالیایی ما نیز در این جلسه حضور داشت و ارتباط از طریق او صورت گرفت.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه استقلال بیشتر بدهی‌های خود به بازیکنان خارجی را پرداخت کرد و تنها پرونده باقیمانده مربوط به پروپیچ بازیکن اهل کرواسی مانده بود. این بازیکن به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش از استقلال به کمیته انضباطی شکایت کرد. باشگاه استقلال هم به دلیل اینکه پروپیچ یک سال دیگر با استقلال قرارداد داشته و در تمرینات شرکت نکرده، از این بازیکن شکایت کرد. کمیته انضباطی فیفا نیز پرونده را به دادگاه CAS ارجاع داد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با پرداخت بدهی بازیکنان داخلی گفت: خوشخبتانه کل مستندات‌مان را تحویل دادیم و قرار است به صورت دسته‌بندی اطلاعات آن را در اختیار هواداران قرار دهیم. هوادار باید در جریان باشد که با چه بازیکنانی کنار آمده‌ایم و چه بازیکنانی با باشگاه کنار نیامدند. ضمن اینکه برای بازیکنانی که کنار نیامدند هم، کارهایی انجام دادیم تا این مشکل حل شود.

——————-

اگر پیش از این سری به سرویس Rewards سونی زده باشید، حتماً از ضعف های این طرح آگاه خواهید بود
لازم به ذکر است که تروفی های که کاربران پیش از این در بازی ها کسب کرده اند، در این سرویس برای دریافت اعتبار PSN منظور نخواهد شد و برای به دست آوردن پول واقعی از طریف کسب تروفی، باید از ابتدا دست به کار شوید.

با انتشار بازی هایی مانند نسخه جدید اساسینز کرید و ولفنشتاین،  زمان خوبی برای کسب تروفی های بیشتر برای بدست آوردن پول واقعی در PSN دارید.

میزان امتیاز دریافتی شما در صورت کسب تروفی ها، به شرح زیر است:

  • 100 تروفی نقره ای: 100 امتیاز
  • 25 تروفی طلایی: 250 امتیاز
  • 10 تروفی پلاتینی: 1000 امتیاز

با توجه میزان ارزش تروفی ها، با کسب 1000 امتیاز، 10 دلار آمریکا اعتبار PSN دریافت خواهید کرد که از می توانید برای خرید هر عنوانی در فروشگاه پلی استیشن استفاده کنید.

اگر پیش از این سری به سرویس Rewards سونی زده باشید، حتماً از ضعف های این طرح آگاه خواهید بود. حال به نظر می رسد که سونی قصد دارد تا با اضافه کردن موارد جدیدی به این قسمت، انگیزه بیشتری را در کاربران خود برای پیوستن به این سرویس ایجاد کند.

هم اکنون شما قادر خواهید بود تا با دریافت تروفی های پلی استیشن، اعتبار PSN اکانت خود را افزایش دهید و جدا از این، از طریق سایت Rewards، به امکانات دیگری نیز دسترسی پیدا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *