وقت نهار از بهترین‌های جشنواره «جیمز ریور» شد + اسکایپ برای اندروید از مرز یک میلیارد دانلود در گوگل پلی عبور کرد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری مهر: مستند «وقت نهار» به عنوان بهترین فیلم بیست و چهارمین دوره جشنواره «جیمز ریور» آمریکا انتخاب شد
این جشنواره امسال با نمایش آثار منتخب خود در موزه هنرهای زیبای ویرجینیا و داوری آثار راه یافته ۲۰ اکتبر به کار خود پایان داد.

در میان برگزیدگان این جشنواره فیلم کوتاه «وقت نهار» اثر علیرضا قاسمی و محصول حلقه فیلمسازان بی‌کلام گلوب موفق به کسب جایزه سوم بهترین فیلم این جشنواره شد .

«وقت نهار» پیش از این با حضور در هفتادمین دوره جشنواره کن نامزدی نخل طلای بهترین فیلم کوتاه این جشنواره را کسب کرد و با شرکت در بیش از ۸ فستیوال مورد تایید آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا (اسکار)، توجه فستیوال‌های مهم دنیا را به خود جلب کرده بود.

خبرگزاری مهر: مستند «وقت نهار» به عنوان بهترین فیلم بیست و چهارمین دوره جشنواره «جیمز ریور» آمریکا انتخاب شد.

وقت نهار از بهترین‌های جشنواره «جیمز ریور» شد

جشنواره  معتبر «جیمز ریور» که سال ۱۹۹۴ در ایالت ویرجینیا تاسیس شده با اعلام برندگان ۲۰۱۷ به کار خود پایان داد .

——————-

مایکروسافت ساعاتی پیش از دستیابی اپلیکیشن اسکایپ به آمار یک میلیارد دانلود در گوگل پلی خبر داده است
مایکروسافت ساعاتی پیش از دستیابی اپلیکیشن اسکایپ به آمار یک میلیارد دانلود در گوگل پلی خبر داده است. البته رسیدن به این آمار و ارقام به معنای آن نیست که یک میلیارد نفر اپلیکیشن را دانلود کرده اند، بلکه یعنی اسکایپ در مجموع بیش از یک میلیارد مرتبه از گوگل پلی دانلود شده است.

با این وجود نمی توان منکر آن شد که اسکایپ یکی از پیام رسان هایی بوده که طی سال های اخیر، رشد قابل ملاحظه ای را در جمعیت کاربران به خود دیده است. اوایل سال 2015 بود که اسکایپ از مرز 500 میلیون دانلود در گوگل پلی استور عبور کرد، و فقط دو سال زمان نیاز بود که این آمار به دو برابر خود برسد.

با این اوصاف هیچ بعید نیست که اگر روند رو به رشد دانلودهای اپلیکیشن ادامه دار باشد، تا پایان سال 2019 شاهد دستیابی اسکایپ به آمار فوق العاده 2 میلیارد بار دانلود نیز باشیم. مایکروسافت ضمن انتشار بیانیه ای به مناسبت دستیابی به این آمار فوق العاده، اعلام کرده که بسته به بازخوردهای دریافتی از کاربران به به‌روز رسانی اسکایپ با قابلیت های جدید را برای کلیه پلتفرم ها ادامه خواهد داد.

در بخشی از بیانیه اسکایپ می خوانیم: ” ما به این که همچنان اپلیکیشن ارتباطی شما میان افراد مهم زندگی تان باشیم را هر روز ادامه می دهیم. بنابراین از شما بابت این که از اسکایپ استفاده می کنید میلیاردها بار متشکریم. ما بدون وجود شما امروز به چنین جایگاهی نمی رسیدیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *