این موبایل برای ترک اعتیاد به تلفن های هوشمند ساخته شده – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

بسیاری از شرکت های فعال در عرصه تکنولوژی باور دارند که محصول توسعه نمی دهند و در مقابل دست به ایجاد تجربیات تازه کاربری می زنند که البته این گفته در اغلب موارد بیشتر شبیه به یک شعار است تا واقعیت
اما هدف شرکت سازنده این محصول نیز همانطور که حدس می زنید قطع وابستگی کاربران از تلفن های همراه شان است. طراحان این موبایل هم اعلام کرده تور ایتالیا نوروز 97 اند که امید ندارند لایت فون به تنها موبایل مورد استفاده افراد بدل شود و صرفا قصدشان این بوده که از استفاده افراطی تلفن همراه توسط کاربران کم کنند.

ابعاد دستگاه برابر با یک کارت اعتباری است، بدنه ای از جنس پلاستیک دارد و هیچگونه سطح رویی برای آن در نظر گرفته نشده البته تا زمانی که دستگاه روشن شود. علاوه بر این، لایت فون تنها موبایلی است که این اواخر صرفا برای آن طراحی شده که استفاده تور آنتالیا نشود.

لایت فون همچنین فاقد دوربین است و با در نظر داشتن اینکه نمایشگری هم ندارد هیچ اپلیکیشنی برایش در نظر گرفته نشد. لایت فون فقط یک موبایل است که ۹ درگاه روی بدنه اش تعبیه شده برای شماره گیری.

اما در مورد استارتاپی که در نیویورک فعالیت دارد شاید این گفته تا حدود زیادی صحت داشته تور یزد هوایی باشد. محصول مبتکرانه این شرکت لایت فون نام دارد و دومین گجتی است که به عنوان مکملی برای تلفن همراه و نه جایگزین آن طراحی شده.

شمار فعالیت هایی که این دستگاه نمی تواند انجام دهد از قابلیت هایش به مراتب بیشتر هستند و شاید بهترین راه برای توصیف لایت فون اشاره به اموری باشد که توانایی انجامشان را ندارد. همانطور که در بالا اشاره کردیم این موبایل نمایشگر معمول تلفن های هوشمند خرید بلیط هواپیما را ندارد و صرفا تعدادی لامپ ال ای دی ابتدایی برایش در نظر گرفته شده که اعداد را روی خود نمایش می دهند. این تلفن همراه همچنین توانایی ارسال یا دریافت امیل را ندارد و توییت و دیگر فعالیت های مربوط به شبکه های اجتماعی هم که دیگر جای خود را دارند.

بسیاری از شرکت های فعال در عرصه تکنولوژی باور دارند که محصول توسعه نمی دهند و در مقابل دست به ایجاد تجربیات تازه کاربری می زنند که البته این تور ارزان قبرس گفته در اغلب موارد بیشتر شبیه به یک شعار است تا واقعیت.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که استارتاپ لایت اولین محصول خود را دو سال پیش از طریق وبسایت جمع سپاری کیک استارتر ارائه کرد و از آن زمان تاکنون تنها ده هزار نسخه از تلفن همراه خود را در سرتاسر دنیا به فروش رسانده است. قیمت تعیین شده برای لایت فون نیز برابر با صد و پنجاه دلار است قیمت تور آلمان که بعید به نظر می رسد با توجه به کمبود شدید امکانات در آن مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *