با گوگل مپس حالا می توانید راحت تر جای پارک پیدا کنید – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

یافتن جای پارک بدون شک یکی از بزرگترین مشکلات این روزهای دنیای ماشینی به حساب می آید و حالا گوگل با جدیدترین ویژگی نقشه خود سعی دارد تا چالش های فراوان پیدا کردن یک مکان برای پارک اتومبیل ها را کاهش دهد
به تازگی لیستی از 25 شهر جدیدی که این قابلیت برای آن ها فعال شده به دست رسیده که بین شان نام های پاریس، لندن، ونکوور، تور زمینی مشهد رم، مسکو و تورنتو به چشم می آید. بد نیست بدانید گوگل قبلا عنوان کرده بود که در آینده قابلیت رزرو جای پارک را به نقشه اش اضافه خواهد نمود.

جدا از این مسئله، می توانید وضعیت شلوغی بعضی منطقه ها را ببینید تا اگر پارک کردن در آن قسمت سخت بود به یک جای دیگر بروید. این قابلیت اوایل سال میلادی جاری معرفی شد و با وجود اینکه ویژگی های جدید نقشه گوگل ابتدا برای آمریکا فعال بود ولی حالا کاربران تور تایلند بعضی شهرهای خارج از مرزهای این کشور هم می توانند از آن استفاده کنند.

بنابراین با کلیک روی آن می توانید لیستی از پارکینگ ها و گاراژهایی که می توانید ماشین هایتان را آنجا پارک نمایید نشان داده می شود؛ کافیست جایی که می خواهید را انتخاب کرده و به آنجا بروید. البته یافتن یک جای پارک تنها ویژگی جالب نقشه گوگل نیست.

ویژگی قیمت تور ارمنستان یافتن جای پارک برای کاربران هر دو سیستم عامل iOS و اندروید فعال است.

یافتن جای پارک بدون شک یکی از بزرگترین مشکلات این روزهای دنیای ماشینی به حساب می آید و حالا گوگل با جدیدترین ویژگی نقشه خود سعی دارد تا چالش های فراوان پیدا کردن یک مکان برای پارک اتومبیل ها را کاهش دهد. هنگامی که مقصد خود را در تور تبریز هوایی گوگل مپس مشخص می کنید، یک گزینه به نام Find Parking نمایش داده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *