انتشار اطلاعات تازه از گلکسی اس ۹؛ تاریخ رونمایی و طراحی تمام نمایشگر – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

سامسونگ در می سال ۲۰۱۶ درخواست ثبت پتنتی را به اداره علائم تجاری کره تسلیم کرده که به احتمال زیاد یکی از ویژگی های گلکسی اس ۹ را به تصویر می کشد

بنابر تور زمینی مشهد برخی شنیده ها سامسونگ برای رقابت با آیفون ۸ که در تاریخ ۲۱ شهریور ماه رونمایی می شود تصمیم به انجام چنین کاری گرفته.

در تصاویر ضمیمه شده به اسناد این پتنت موبایلی دیده می شود که بخش جلویی آن کاملا با نمایشگر پوشانده شده و فاقد کوچک ترین حاشیه است. در واقع یک صفحه نمایش لبه به لبه اینفینیتی بخش رویی دستگاه را پوشانده و در قسمت بالایی آن نیز بریدگی کوچکی دیده می شود که ظاهرا به ماژول تور تایلند نوروز 97 اسپیکر، دوربین جلویی و حسگر نور محیط دستگاه اختصاص دارد.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که طبق گزارش برخی رسانه های کره ای عرضه نمایشگرهای اولد سامسونگ دیسپلی از اواسط آبان ماه شروع می شود و در نتیجه گفته شده که پرچمدار بعدی خانواده گلکسی اس احتمالا اوایل بهمن ماه از راه می رسد.

این پرچمدار همچنین به احتمال خیلی زیاد به حسگر اثرانگشت درون نمایشگر مجهز خواهد شد؛ امکانی که قرار تور هوایی شیراز بود در گلکسی اس ۸ رنگ واقعیت به خود بگیرد اما محقق نشد.

سامسونگ برای رقابت با آیفون ۸ گلکسی اس ۹ را زودتر از موعد معرفی می کند

در این پتنت به وجود نمایشگر لبه به لبه در پرچمدار بعدی کمپانی کره ای اشاره شده که در بخشی از آن نیز قسمت مربوط به جایگذاری حسگر دستگاه به چشم می خورد.

گلکسی اس ۹ اما درست مانند نسخه قبلی خود احتمالا از نمایشگر اینفینیتی ۵.۸ اینچی و نسخه پلاس آن نیز تور ارزان ترکیه از نمایشگر ۶.۲ اینچی استفاده خواهد کرد.

سامسونگ در می سال ۲۰۱۶ درخواست ثبت پتنتی را به اداره علائم تجاری کره تسلیم کرده که به احتمال زیاد یکی از ویژگی های گلکسی اس ۹ را به تصویر می کشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *