کیبورد Gboard با ویژگی های جدید به روز رسانی شد – دیجیاتو + ابهام در مورد زوج پادوانی برابر گل گهر – طراحی سایت سپید وب

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد در طی چند روز آینده به روز رسانی جدیدی را برای کاربران کیبورد Gboard روی دیوایس های اندرویدی عرضه کند
همچنین گوگل قول داده است استیکرهای جدید طی ماه های آینده به این کیبورد اضافه شوند. برای اضافه کردن موارد جدید کافیست هنگامی که در کیبورد Gboard و تب استیکرها هستید روی آیکن + ضربه بزنید و یا از طریق گوگل تور ارزان بانکوک پلی اقدام کنید.

با آخرین به روز رسانی Gboard کاربران قادر خواهند بود از استیکرها و Bitmoji ها در هر برنامه ای که از این موارد پشتیبانی می کنند، همچون اپلیکیشن های پیام رسان اندرویدی استفاده کنند.

به گفته گوگل برخی از استیکر پک ها نتیجه همکاری با شرکت های مهم هستند. در ابتدای امر کاربران اندرویدی این کیبورد قادر خواهند بود استیکرهایی تور اهواز هوایی چون Mickey Mouse ،NBAmoji، استیکر های سلفی گوگل الو، Disney Princesses ،Hello Kitty ،Garfield و Star Wars را دانلود نمایند.

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد در طی چند روز آینده به روز رسانی جدیدی را برای کاربران کیبورد Gboard روی دیوایس های اندرویدی عرضه کند. این به روز رسانی استیکرهای قابل دانلود و پشتیبانی از Bitmoji را به این اپلیکیشن اضافه می کند.

در همین رابطه هنگامی که آخرین نسخه Gboard روی دیوایس بلیط چارتر اندرویدی شما نصب باشد می توانید استیکرها و یا برنامه بیت موجی ها را از طریق گوگل پلی دانلود نمایید. کاربران قادر هستند با استفاده از اموجی و یا دکمه بیت موجی در برنامه Gboard از هر دوی این قابلیت ها استفاده کنید.

——————-

ورزش سه: سرمربی استقلال برای انتخاب زوج لئاندرو پادوانی در ترکیب تیمش انتخاب های محدودی دارد.

 بعد از عمل جراحی منتظری و دوری دوماهه او از تمرینات حالا تور گرجستان خبر می رسد که مجید حسینی هم به دلیل مصدومیت ممکن است به بازی با گل گهر نرسد، اتفاقی که می تواند کادرفنی آبی ها را برای انتخاب زوج پادوانی با مشکل روبرو کند
با این شرایط منصوریان هم می تواند از گوگ به عنوان زوج پادوانی استفاده کند و هم فرشید باقری این توانایی را دارد که در پست دفاع وسط بازی کند و منصوریان باید از بین این دو یکی را انتخاب کند.

ابهام در مورد زوج پادوانی برابر گل گهر

 بعد تور ارزان پکن از عمل جراحی منتظری و دوری دوماهه او از تمرینات حالا خبر می رسد که مجید حسینی هم به دلیل مصدومیت ممکن است به بازی با گل گهر نرسد، اتفاقی که می تواند کادرفنی آبی ها را برای انتخاب زوج پادوانی با مشکل روبرو کند.

عکس: رضا سعیدی پور

هرچند کادرپزشکی باشگاه استقلال تور شیراز ارزان در تلاش هستند حسینی را برای بازی با گل گهر آماده کنند اما بی تردید کادرفنی باید احتمال غیبت او را بدهند و برای این موضوع برنامه ریزی کنند.

ورزش سه: سرمربی استقلال برای انتخاب زوج لئاندرو پادوانی در ترکیب تیمش انتخاب های محدودی دارد.

البته منصوریان در غیاب مجید حسینی و منتظری انتخاب زیادی برای زوج خط دفاعی خود ندارد. شاید اگر روزبه چشمی در اردوی استقلال حضور داشت این بازیکن قیمت تور مشهد در پست دفاع وسط بازی می کرد ولی او هم اکنون در اردوی تیم ملی است و به بازی با گل گهر نخواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *