ویدیوهای تازه اپل، چگونگی استفاده حداکثری از آیپد و آیپد پرو را با iOS 11 نشان می دهد – دیجیاتو + واکنش مجری سابق «هفت» به اظهارات مشایخی – طراحی سایت سپید وب

اپل به تازگی چند ویدیویی تازه با محوریت آیپد، آیپد پرو و iOS 11 منتشر کرده است
در ویدیویی دیگر، نشان داده می شود که چقدر راحت می توان مستندات را اسکن، امضا و سپس ارسال کرد. این کار را می توان با آیپد پرو و iOS 11 انجام داد. ترکیب این دو، با قلم اپل در ویدیویی دیگر نشان داده می شود و اینکه چطور می توانید از این سخت افزار جانبی، برای علامت گذاری، تور زمینی مشهد امضای مستندات، طراحی روی تصاویر و به اشتراک گذاری نتیجه نهایی از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی استفاده کنید. این کار نه تنها بسیار سرگرم کننده است، بلکه امضای مستندات روی نمایشگر آیپد پرو می تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

حتی در یکی از ویدیوها، اپل به شما نشان می دهد که چطور از مولتی تسکینگ روی آیپد و iOS 11 استفاده کند تا به کارهای بیشتری برسید. با آخرین بیلد سیستم عامل iOS، تبلت تور زمینی اهواز های اپل به شما در صرفه جویی در زمان کمک بزرگی خواهند کرد. دو ویدیوی دیگر هم به آیپد تعلق دارد و نشان می دهد چطور می توانید از ژست های حرکتی استفاده کنید یا دسترسی آسان تری به فایل ها داشته باشیم.

iOS 11 احتمالاً طی ماه آتی میلادی عرضه می شود؛ یعنی تقریباً همان زمانی که انتظار می رود مدل های 2017 آیفون هم رونمایی شوند.

اپل به تازگی چند ویدیویی تازه با محوریت آیپد، آیپد پرو و iOS تور کیش لحظه آخری 11 منتشر کرده است. در اولین ویدیو می بینیم که کاربر چگونه می تواند از قابلیت های داک iOS 11 استفاده کند. کاربر می تواند با کشیدن اپلیکیشن ها به داخل داک، آن را شخصی سازی کند و همچنین، آخرین اپلیکیشنی که از آن روی آیفون، آیپد یا حتی مک استفاده کرده اید، روی داک نمایش داده می شود.

——————-
خبرآنلاین: محمود گبرلو با اشاره به اظهارات جمشید تور ارزان هند مشایخی در جشن منتقدان سینمایی از برگزارکنندگان مراسم‌های سینمایی درخواست کرد که سنجیده‌تر مهمانان و پیشکسوتان را دعوت کنند
خبرآنلاین: محمود گبرلو با اشاره به اظهارات جمشید مشایخی در جشن منتقدان سینمایی از برگزارکنندگان مراسم‌های سینمایی درخواست کرد که سنجیده‌تر مهمانان و پیشکسوتان را دعوت کنند.
محمود گبرلو مجری سابق برنامه «هفت» درباره حواشی جشن منتقدان سینما و سخنان خرید بلیط هواپیما جمشید مشایخی در اینستاگرام نوشت: «مردم هیچگاه بازی‌های درخشان و بیاد ماندنی استاد مسلم سینما جناب مشایخی را فراموش نمی‌کنند و همیشه از کلام ایشان در جشن‌ها و برنامه‌های مختلف بهره‌ها بردند اما دیگر حضور این اساتید آن هم در سن هشتاد و چهار سالگی و ایراد سخنرانی باید قدری سنجیده و حساب شده باشد.

منظور من انتقاد به انجمن منتقدان نیست بلکه همه تشکیلاتی است که قصد دعوت از پیشکسوتان تور مشهد نوروز 97 را دارند. این جشن بهانه‌ای برای طرح دیدگاهم بود. بخدا ما انجمن را دوست داریم . اعتبار او اعتبار ماست.»

واکنش مجری سابق «هفت» به اظهارات مشایخی 

خدای نکرده مباد از روی کهولت سن سخنی بگویند که برازنده خودشان همکارانشان و یا اهالی سینما نباشد. البته شاید امثال تور تبریز نوروز 97 ایشان به عمد قصد دارند در این شرایط سنی مطلبی تاریخی را بیان کنند که منعی نیست اما دعوت کنندگان مراسم ها و همایش‌ها و جشن‌ها شاید لازم باشد آگاهانه تر و هوشمندانه تر نحوه حضور این افراد بسیار بسیار محترم را تدبیرکنند. استاد مشایخی در مراسم انجمن منتقدان سینمایی با بیان سخنانی باعث رنجش دل برخی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *