بازگشت به لمانز؛ هدف ب ام و از توسعه مدل تازه M8 GTE – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

ب ام و چندی پیش نسخه کانسپت از کوپه لوکس خود یعنی ب ام و سری 8 را معرفی کرد و هنوز نسخه تولیدی در حال توسعه است
هدف نهایی ب ام و با این خودرو هدف قرار دادن مقام اول لمانز در ماه ژوئن خواهد بود و خبر بازگشت ب ام و به لمانز، آخرین قهرمانی این شرکت را در سال 1999 یادآوری می کند. از این رو طرفداران این برند به امید بازگشت روز های اوج جنگنده تور اصفهان های آلمانی هستند.

درباره M8 GTE رانندگان آزمایشی گفته اند که خودرویی در دست و کاملا رام است و رانندگی با آن برای ما بسیار لذت بخش است و هرچند آزمایش های اولیه مربوط به عملکرد را انجام داده ایم، اما به زودی تمرکز خود را بر روی سریع بودن آن در پیش تور لحظه آخری اهواز خواهیم گذاشت و این نشان می دهد که هنوز بر روی این خودرو کار هایی برای انجام دادن باقی مانده است.

اولین مسابقه ای که M8 GTE برای آن آماده خواهد شد، مسابقه 24 ساعته دیتونا در ژانویه سال آینده خواهد بود و تا آن زمان آزمایش های زیادی برای انجام باقی مانده است.

نام تور کرمان زمینی این خودرو در این نسخه به BMW M8 GTE تغییر پیدا کرده است و در Lausitzring آلمان و کاتالونیا اسپانیا در حال آزمایش دیده شده است. البته آزمایش هایی که در حال حاضر روی این خودرو در حال انجام است ، بیشتر تمرکز بر مباحث ایمنی دارد و هنوز تست های مربوط به عملکرد بر روی آن انجام نشده است. اما به هرحال در حین تست ایمنی ، رانندگان باید با حداکثر تور ارزان مالزی فشار رانندگی کنند و تمرکز روی هندلینگ باعث می شود که ناخواسته ضعف های بخش های فنی نیز آشکار شود.

ب ام و چندی پیش نسخه کانسپت از کوپه لوکس خود یعنی ب ام و سری 8 را معرفی کرد و هنوز نسخه تولیدی در حال توسعه است. اما سوپرایز ب ام و برای مسابقات آینده استقامتی لمانز بسیار قابل توجه است و طبق تصاویری که به دست آمده، ب ام و این کوپه لوکس را تبدیل به یک خودروی مسابقه ای تا دندان مسلح کرده قیمت بلیط چارتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *