کمبود پنل های OLED انعطاف پذیر به این زودی ها پایان نخواهد یافت – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

در حال حاضر تقاضای موجود برای پنل های OLED انعطاف پذیر بسیار بیشتر از میزان عرضه بوده و به عقیده تحلیلگران مؤسسه چینی «Sigmaintell»، این شرایط حداقل تا چند سال آینده پابرجا خواهد بود
البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که کاربرد پنل های انعطاف پذیر صرفاً به ابزارهای تاشو محدود نبوده، و استفاده از این نمایشگرها در محصولات خمیده و بلیط هواپیما حتی تخت، به افزایش عمر مفید و مقاومت دستگاه در مقابل ضربه کمک می کند که این امر، باعث افزایش تقاضا برای پنل های OLED انعطاف پذیر در بازار تلفن های هوشمند نیز شده است.

\r\n
پنل های OLED انعطاف پذیر مقاومت دستگاه در مقابل ضربه را افزایش می دهند

\r\n
بر اساس گفته های متخصصین حوزه، بسیاری از شرکت ها مانند ال جی، سامسونگ، Tianma و BOE فعلاً در فاز آزمایشی پنل های انعطاف پذیر قرار داشته و سایر تولیدکنندگان قیمت تور بالی نیز هنوز به صورت جدی وارد بازار مورد بحث نشده اند.

\r\n
گفتنی است دو شرکت کره ای سامسونگ و ال جی، بیشترین سرمایه گذاری را در صنعت مورد بحث داشته و با تبدیل کارخانه های قدیمی خود به خطوط تولید OLED انعطاف پذیر، برای تصاحب بازارهای آینده با یکدیگر رقابت می کنند.

\r\n
در حال حاضر تقاضای موجود برای پنل های OLED انعطاف پذیر بسیار بیشتر از میزان عرضه بوده و به عقیده تحلیلگران مؤسسه چینی تور مشهد زمینی «Sigmaintell»، این شرایط حداقل تا چند سال آینده پابرجا خواهد بود.

\r\n

\r\n

البته کمپانی های مورد اشاره پنل های OLED انعطاف پذیر را در تعداد محدود تولید کرده اند که برای پاسخگویی به نیاز بازار کافی نبوده و این چهار شرکت برای افزایش توانایی تولید، تا تعمیر لپ تاپ کنون مجموعاً 90 میلیارد دلار روی توسعه خطوط تولید خود سرمایه گذاری کرده اند.

\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *