گلکسی نوت ۸ به شما امکان می دهد پیام زنده ارسال کنید – دیجیاتو + نگاه نزدیک به گلکسی نوت 8 [تماشا کنید] – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

با رونمایی از نوت ۸ بالاخره مشخص شد که این تلفن هوشمند اولین پرچمدار سامسونگ با دوربین دوگانه به حساب می آید
وجود این قابلیت در کنار قلم استایلوس نوت ۸ به شما این امکان را می دهد که یک فایل انیمیشن مشابه GIF از عکس ها و پیام های متنی مورد نظر خود ساخته و برای دیگران ارسال کنید. البته باید توجه داشته باشید که چنین پیام هایی بین ۱۰ تا ۲۰ مگابایت قیمت تور فرانسه حجم خواهند داشت، اما در عوض بر خلاف عکس های زنده در آیفون، برای مشاهده آنها به موبایل خود محدود نیستید و می توانید آزادانه بدون توجه به پلتفرم، تصویر متحرکی که با دوربین و قلم دستگاه ایجاد کرده اید را با هر کاربر دیگری اشتراک گذاری کنید.

با رونمایی از نوت ۸ بالاخره مشخص شد که این تلفن هوشمند اولین پرچمدار سامسونگ با دوربین دوگانه به حساب می آید. اما این همه ی کار نیست و قابلیت تور کرمان هوایی های نرم افزاری مختلفی هم برای رابط کاربری دستگاه در نظر گرفته شده که عملکرد تصویربرداری را کامل می کنند. یکی از امکانات های جدید دستگاه «live message» یا «پیام زنده» به حساب می آید، چیزی شبیه آنچه پیش از این در اینستاگرام و اسنپ چت مشاهده کرده بودیم.

——————-

طرفداران سری نوت دو سال تور سامویی انتظار کشیدند تا بالاخره موبایلی نو از این خانواده به دستشان برسد و امروز بالاخره سامسونگ با پشت سر گذاشتن خاطرات نسل قبلی، نسخه‌ای تازه را برای هواداران این محصول معرفی کرده است که عرضه جهانی آن تا حدود ۲۰ روز دیگر آغاز شده و بعید به نظر می‌رسد بیشتر از یک ماه طول بکشد تا به کشور ما نیز وارد شود
طرفداران سری نوت دو سال انتظار کشیدند تا بالاخره موبایلی نو از این خانواده به دستشان تور زمینی مشهد برسد و امروز بالاخره سامسونگ با پشت سر گذاشتن خاطرات نسل قبلی، نسخه‌ای تازه را برای هواداران این محصول معرفی کرده است که عرضه جهانی آن تا حدود ۲۰ روز دیگر آغاز شده و بعید به نظر می‌رسد بیشتر از یک ماه طول بکشد تا به کشور ما نیز وارد شود.

اما وب‌سایت انگجت که مدتی قبل از معرفی رسمی، گلکسی نوت ۸ را در اختیار داشته، ویدیویی کوتاه تور هند از این موبایل تهیه کرده و نگاهی نزدیک به آن داشته که با تماشای آن، می‌توان بهتر با این محصول کره‌ای آشنا شد. دعوت می‌کنیم نگاه نزدیک به گلکسی نوت ۸ را تماشا کنید.

گلکسی نوت 8 دست کم روی کاغذ مشخصاتی عالی دارد و تقریباً همه آن‌چیزی است که یک کاربر از موبایلی اندرویدی می‌خواهد، البته اگر این‌بار هم باتری مشکلی ایجاد نکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *