عبدولی: به خاطر وزن کم کردن جنگندگی نداشتم + اینباکس گوگل حالا می تواند حساب های کاربری متعدد را فوراً نشان دهد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری میزان: سعید عبدولی درباره عملکردش در مسابقات جهانی کشتی فرنگی پاریس اظهار داشت: در کشتی اول مقابل نماینده صربستان به خاطر وزن کم کردنی که داشتم بدنم کشش نداشت ضمن اینکه من به حریف امتیاز فنی ندادم واز او امتیاز فنی هم گرفتم، ولی داوران به خاطر اینکه این کشتی گیر هموطن رئیس اتحادیه جهانی بود با او راه آمدند
وی ادامه داد: بعد از المپیک اولین باربود که وزن کم می‌کردم و به بلیط هواپیما خاطر همین در کشتی اول آن جنگندگی که خودم می‌خواستم نداشتم البته در کشتی‌های بعدی چند حریف قدرتمند را شکست دادم و به مدال برنز رسیدم.

خبرگزاری میزان: سعید عبدولی درباره عملکردش در مسابقات جهانی کشتی فرنگی پاریس اظهار داشت: در کشتی اول مقابل نماینده صربستان به خاطر وزن کم کردنی که داشتم بدنم کشش نداشت ضمن اینکه من به حریف امتیاز فنی ندادم واز او امتیاز فنی هم گرفتم، ولی داوران به خاطر تور هوایی کیش اینکه این کشتی گیر هموطن رئیس اتحادیه جهانی بود با او راه آمدند.
دارنده مدال برنز مسابقات جهانی کشتی فرنگی پاریس درباره این که چرا وزن طبیعی‌اش تا ۸۶ کیلوگرم اضافه شده گفت: متاسفانه دستپخت همسرم خیلی خوب است و به خاطر همین چاق شدم البته دلیل دیگرش هم این است که برای اولین بار درعمرم دو ماه را با دوستانم وزنه زدم که همین مسئله باعث شد از ۸۳ کیلوگرم به ۸۶ کیلوگرم برسم هر چند که بعد از آمدن تیک بان به اردو توانستم وزنم را تا ۸۲ کیلوگرم کاهش دهم.

——————-

قابلیت جدید اینباکس گوگل به کاربر اجازه می دهد تا تمام اینباکس های خود را بدون نیاز به حرکت کردن در میان آن ها و ضربه زدن های متوالی ببینید
در حالی که اپلیکیشن جیمیل گوگل از سال 2015 به چنین قابلیتی مجهز شده، اما تا به حال شاهد عرضه آن روی نسخه iOS نبودیم. با تور اردبیل نوروز 97 توجه به همین موضوع نیز پیش بینی می شود که به این زودی ها قابلیت نمای یکپارچه اینباکس گوگل روی نسخه iOS منتشر نشود.

در همین رابطه تا کنون راهی برای فیلتر کردن و یا مرتب سازی تب All Inboxes ارائه نشده. این در حالی است که نا منظم بودن اینباکس گوگل و نبود مدیریت و سازماندهی روی آن علت اصلی معرفی این ویژگی جدید به شمار می رود.

قابلیت جدید اینباکس گوگل به کاربر اجازه می دهد تا تمام اینباکس آموزش تعمیرات موبایل رایگان های خود را بدون نیاز به حرکت کردن در میان آن ها و ضربه زدن های متوالی ببینید. این امر به هنگام چک کردن ایمیل ها ضمن صرفه جویی در زمان سبب می شود تا ایمیل های مهمی که دریافت می کنید را نیز از دست ندهید.

متأسفانه این ویژگی جدید آن طور که باید و شاید سازمان یافته به نظر نمی رسد. هدف کلی از داشتن آدرس های ایمیل مختلف جدا کردن کسب تور لحظه آخری کرمان و کارها از یکدیگر و هدایت ایمیل های اسپم به آدرس اسپم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *