طرح مفهومی جدید از آیفون پرو، دکمه هوم مجازی را نشان می دهد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

جان کالکینز، پس از لو رفتن کدهای مرتبط با آیفون ۸ از جمله طراحانی بود که دست به خلاقیت زد و بر مبنای آن کدها، شروع به طراحی سیستم عامل این موبایل کرد

همانند تاچ بار در مک بوک پرو، این ناحیه با نام هوم بار نیز می تواند به شدت متغیر بوده و با اجرای هر اپلیکیشن شکلی متفاوت پیدا کند. اگر واقعا چنین تغییراتی در iOS 12 ایجاد شود، ارزش تور یزد ارزان خرید آیفون پرو بسیار بالا می رود.

\r\n
برای مثال، در این تصاویر یک هوم بار می بینیم که در آن نوتیفیکیشن ها، شورتکات ها، ویجت ها و دیگر امکانات قرار گرفته اند. بسیار شبیه به Function Area که پیشتر در طرحی دیگر مطرح شده بود.

\r\n

\r\n

\r\n
اپل قیمت تور اصفهان تاکنون قابلیت حالت تاریک را به iOS اضافه نکرده بود اما حالا با وجود نمایشگر OLED بعید نیست که چنین اتفاقی رخ دهد و از این سو، کالکینز همه تصاویر خود را با رابط کاربری تیره ساخته است.

\r\n

\r\n
جان کالکینز، پس از لو رفتن کدهای مرتبط با آیفون ۸ از جمله طراحانی تور کیش نوروز 97 بود که دست به خلاقیت زد و بر مبنای آن کدها، شروع به طراحی سیستم عامل این موبایل کرد. از نگاه وی، iOS 12 قرار است شبیه به تصاویری باشد که در ادامه مطلب می بینید.

\r\n

\r\n

\r\n
تصاویر قیمت تور یزد منتشر شده شدیدا بر مبنای آیفون ۸ یا آیفون پرو که قرار است بدون دکمه هوم فیزیکی در زیر نمایشگر عرضه شود، طراحی شده اند و نمایشگر OLED و بدون حاشیه آن در کنار دکمه هوم مجازی، سوژه اصلی طراحی ها بوده است.

\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *