گوگل با پیش بینی تراکم گرده گل ها شما را از حمله های آلرژیک نجات می دهد – دیجیاتو + تیم منتخب کی‌ روش با رونی و رونالدو – طراحی سایت سپید وب

گوگل تصمیم گرفته که با ارائه قابلیتی جدید شما را از آبریزش بینی و سوزش چشم ها و عطسه های شدید نجات بدهد

برای تحقق این موضوع، گوگل با سرویس هواشناسی معتبر The Weather Channel وارد همکاری شده تا اطلاعات دقیقی را به نمایش کاربران بگذارد. ضمنا اگر به گرده گل ها حساسیت تعمیر لپ تاپ خیلی شدیدی دارید، احتمالا خوشحال می شوید اگر بدانید که گوگل می تواند در مواقع اضطراری گرده افشانی شدید گل ها در منطقه تان را با نوتیفیکیشن های آنی به اطلاع شما برساند.

گوگل تصمیم گرفته که با ارائه قابلیتی جدید شما را از آبریزش بینی و سوزش چشم ها و عطسه های شدید نجات بدهد. غول اینترنتی اپل سنتر ساعاتی پیش اعلام کرده که از این پس میزان تراکم گرده گل ها در مناطق مختلف را مستقیما در نتایج جستجوی خود به نمایش در می آورد.

به لطف این قابلیت کاربران می توانند بفهمند که میزان تراکم گرده گل ها در چه مناطقی بیشتر است، و در نتیجه برای جلوگیری از حمله های آلرژیک از آن نواحی دوری کنند. این قابلیت هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده، اما از لحظه آغاز به کار آن می توانید با جستجوی عبارت pollen forecast خرید بلیط هواپیما وضعیت تراکم گرده گل ها در یک منطقه خاص را تا 5 روز آینده مشاهده کنید:

قابلیتی که از آن صحبت می کنیم هنوز برای عموم کاربران منتشر نشده، اما امید می رود که به زودی کلیه کاربران از سراسر دنیا به آن دسترسی داشته باشند.

——————-

خبرآنلاین:  سرمربی تیم‌ملی تیم محبوبی از شاگردانش را انتخاب کرد.

کارلوس کی روش سرمربی ستاره های زیادی در دنیای فوتبال بوده است
مدافعان: تعمیرات گوشی سالگادو، فردیناند، ویدیچ و روبرتو کارلوس

گلر: ون درسار

کارلوس کی روش سرمربی ستاره های زیادی در دنیای فوتبال بوده است. از فیگو، زیدان، روبرتو کارلوس، رونالدو، کریس رونالدو بگیرید تا گیگز، اسکولز، کاسیاس و… یک نشریه پرتغالی اخیرا از این مربی خواسته تا تیم منتخب بازیکنان خود را بچیند و جالب اینجاست او نام کریس رونالدو را در تیمش قرارنداده چون معتقد است رونالدوی برزیلی بهتر تیک بان است. تیم منتخب کی روش به شرح زیر است؛

خبرآنلاین:  سرمربی تیم‌ملی تیم محبوبی از شاگردانش را انتخاب کرد.

فوروادها: رونالدو و رونی

تیم منتخب کی‌ روش با رونی و رونالدو 

هافبک ها: اسکولز، دونادونی، گیگز و زیدان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *