پاک ترین تاکسی جهان در ایران؛ سلام تاکسی به جرگه ارائه دهندگان سرویس حمل و نقل پیوست – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

این روزها بازار شکل گیری شرکت های ارائه خدمات حمل و نقل بسیار داغ شده است و شاهد ظهور برند های جدید بسیاری در این زمینه هستیم، اما در کنار شرکت هایی که برای ارائه سرویس های ارزان حمل و نقل تلاش می کنند، برخی از کار آفرینان نیز کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده و به تحول در صنعت تاکسی رانی می اندیشند

طبیعتا تعمیرات موبایل با توجه به اقساط حدود 2.5 میلیون تومانی خرید تویوتا پریوس با شرایط فوق، هزینه جا به جایی مسافرین با این خودرو بیشتر از روش های دیگر سرویس های حمل و نقل است، از این رو سلام تاکسی در مرحله نخست ارائه خدمات به مراکزی مانند فرودگاه ها، هتل ها، سفارت خانه ها و پاساژ های لوکس را در دستور کار خود قرار داده است.

ارائه وام بلاعوض 30 میلیون تومانی به بلیط کیش واسطه تسهیلات شهرداری تهران و شرایط فروش اقساطی چهار ساله با سود 18 درصد با پشتیبانی بانک انصار از جمله راهکارهایی است تا رانندگان بتوانند با خرید این خودروهای 155 میلیون تومانی حمل و نقل پاک را به ریه های دود گرفته کلان شهر های کشورمان هدیه دهند.

براساس محاسبات صورت گرفته، به لطف تکنولوژی بالا و مصرف سوخت اندک تویوتا پریوس، رانندگان این خودرو به شکل سالانه در حدود 9 میلیون تومان نسبت تیک بان به خودروهای تاکسی معمول هزینه سوخت کمتری پرداخت می کنند و طبیعتا هزینه های زیست محیطی استفاده از تویوتا پریوس نیز به لطف تکنولوژی بالای این خودرو بسیار ناچیز است. از این رو امید می رود که طرح های حمایتی شهرداری تهران مبنی بر خروج تاکسی های فرسوده و جایگزینی 3000 دستگاه از این خودروها با توویتا پریوس به سرعت عملی شود تا بلکه بدین وسیله  آلودگی هوای پایتخت اندکی کاهش یابد.

این تعمیرات 118 روزها بازار شکل گیری شرکت های ارائه خدمات حمل و نقل بسیار داغ شده است و شاهد ظهور برند های جدید بسیاری در این زمینه هستیم، اما در کنار شرکت هایی که برای ارائه سرویس های ارزان حمل و نقل تلاش می کنند، برخی از کار آفرینان نیز کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده و به تحول در صنعت تاکسی رانی می بلیط هواپیمایی اندیشند.

سلام تاکسی نام شرکتی است که با چنین تفکری شکل گرفته و در راستای تحقق این هدف به سراغ واردات و تامین تاکسی های تویوتا پریوس و ارائه تسهیلات برای واگذاری این خودروهای مدرن و پاک به رانندگان رفته است.

به گفته مدیران این مجموعه نرخ کرایه و میزان کمسیون سلام تاکسی براساس آموزشگاه تعمیرات موبایل نرخ های مصوب شورای شهر تهران در نظر گرفته شده است و شامل هزینه های غیر معمول برای مسافرین و رانندگان نمی شود. بنابراین باید نرخ استفاده از خودروهای تویوتا پریوس را با تاکسی های اصطلاحا VIP فرودگاه ها یکسان دانست.

با این وجود هنوز اپلیکیشن سلام تاکسی به شکل رسمی عرضه نشده است و این شرکت که هم اکنون 110 دستگاه خودرو در اختیار دارد برای عرضه اپلیکیشن رسمی خود منتظر تکمیل ناوگان خودروهای تعمیرات تخصصی لپ تاپ خود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *