گوگل پخش خودکار ویدیوها در نتایج جستجو را به اندروید اضافه کرد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

از حالا به بعد اگر ویدیویی در نتایج جستجوی گوگل شما وجود داشته باشد باید منتظر پخش خودکار آن باشید

یکی از سخنگوهای این کمپانی می گوید که گوگل قصد دارد قابلیت پیش نمایش ویدیوها در نتایج جستجو را برای سایر سیستم عامل ها نیز به ارمغان بیاورد، بنابراین باید منتظر ویژگی مذکور تعمیر گوشی روی پلتفرم iOS و حتی شاید رایانه های دسکتاپ نیز باشیم.

\r\n
البته باید بدانید که این پشتیبانی بر رتبه جستجو به هیچ عنوان تأثیر نخواهد گذاشت. در پایان اضافه کنیم که پیش نمایش ویدیوها تنها در صورتی رخ می دهد که به اینترنت وای فای متصل باشید. همچنین کاربران قادر خواهند بود ویژگی فوق را با رفتن به بخش تنظیمات یوتوب به کلی غیر فعال نمایند.

\r\n
به گفته گوگل قابلیت مذکور برای ویدیوهای یوتوب تیک بان فعال بوده و این کمپانی در تلاش است تا سایر تولیدکنندگان محتوا (که هنوز مشخص نیست شامل چه سرویس هایی باشند) را نیز پشتیبانی کند.

\r\n
از حالا به بعد اگر ویدیویی در نتایج جستجوی گوگل شما وجود داشته باشد باید منتظر پخش خودکار آن باشید. البته خوشبختانه این قابلیت، ویدیوها را بدون صدا پخش می کند. گوگل به تازگی شروع به اضافه کردن قابلیتی به نام پیش نمایش ویدیوها به نتایج جستجوی موتور بلیط کیش قدرتمند خود کرده است.

\r\n

موج اول اضافه شدن این ویژگی به نتایج جستجو، از پلتفرم اندروید و دو اپلیکیشن کروم و گوگل آغاز خواهد شد. همچنین پیش نمایش ویدیوها در نتایج جستجو ابتدا تنها در ایالات متحده آمریکا و به زبان انگلیسی منتشر می شود و پس از آن راه خود را به زبان ها و مناطق مختلف دیگر نیز باز می کند.

\r\n
پخش خودکار ویدیوها برای کاربران آن ها را از محتویات ویدیوهای به نمایش در آمده بلیط هواپیما در بخش نتایج با خبر می سازد و بدوین وسیله سبب می شود تا نتایج جستجوهای ویدیویی نیز تا حد بسیار زیادی بهبود یابد. با این حال برخی عقیده دارند چنین حرکتی باعث می شود صفحه نتایج گوگل با بهم ریختگی مواجه شود و کاربران را گیج کند.

\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *