گلکسی اس 8 سامسونگ، پر فروش ترین موبایل اندرویدی حال حاضر جهان است – دیجیاتو + دلجویی «رکس تیلرسون» از محمد بن سلمان – طراحی سایت سپید وب

موسسه آماری Strategy Analytics اخیراً گزارش خود را از وضعیت عرضه و فروش موبایل های هوشمند در سه ماهه دوم 2017 منتشر کرده و سامسونگ توانسته با اختلاف فاحش، بیشترین سهم را از بازار دیوایس های اندرویدی داشته باشد
موسسه آماری Strategy Analytics اخیراً گزارش خود را از وضعیت عرضه و فروش موبایل های هوشمند در سه ماهه دوم 2017 منتشر کرده و سامسونگ توانسته تیک بان با اختلاف فاحش، بیشترین سهم را از بازار دیوایس های اندرویدی داشته باشد. موبایل های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ، از زمان عرضه با موفقیت خوبی مواجه بوده اند و حالا به ترتیب 2.8 و 2.5 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند.

با توجه به اعداد و ارقام، سامسونگ طی سه ماهه دوم، 10.2 میلیون دستگاه گلکسی اس 8 و 9 میلیون دستگاه گلکسی اس 8 پلاس به بازار تزریق کرده است. در همین حال، شیائومی هم توانسته بلیط هواپیما 5.5 میلیون دستگاه Redmi 4A در سراسر جهان بفروشد.

از طرف دیگر، اپل با مدل های مختلف آیفون 7 توانسته بیشترین سهم را داشته باشد و با سهم 8.9 درصدی، یک بار دیگر اصلی ترین بازیگر بازار موبایل باشد. شیائومی Redmi 4A هم در جایگاه پنجم به چشم می خورد و 1.5 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. در مجموع، سهم 5 دستگاه برتر از بازار، برابر با 15.7 درصد تمام موبایل های عرضه شده در سراسر جهان است.

به تعمیرات موبایل گفته یکی از سخنگویان Strategy Analytics، مجموع موبایل های عرضه شده در سه ماهه دوم سال جاری میلادی، برابر با 360.4 میلیون واحد است که رشد 5.5 درصدی را نسبت به همین بازه زمانی در سال 2016 نشان می دهد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: در پی بلیط کیش دلخوری سعودی‌ها از انتقادهای وزیر امور خارجه آمریکا از نبود آزادی‌های دینی در عربستان، رکس تیلرسون با ولیعهد عربستان تلفنی تماس گرفت که به عقیده بسیاری این گفت‌وگو برای دلجویی انجام شده است
او برخی قوانین عربستان به ویژه درمورد سختگیری برای غیرمسلمانان در انجام آیین‌های مذهبی خود به شکل علنی و نیز مجازات در نظر گرفته شده برای مرتدها و کسانی که به دین اهانت می‌کنند نیز زیر تعمیرات گوشی سوال برد.

عربستان رسما به این اظهارات تیلرسون واکنش نشان نداده اما بنا به اعتقاد کارشناسان گفت‌وگوهای غیررسمی و اعتراض‌های پنهانی از سوی مقامات سعودی با ایالات متحده انجام شده است.

رکس تیلرسون در کنفرانسی مطبوعاتی که برای اعلام گزارش سال 2016 وزارت خارجه آمریکا درباره آزادی‌های مذهبی برگزار شده بود از سعودی‌ها خواست تا “سطح بالاتری از آزادی‌های دینی را برای تمامی شهروندان خرید بلیط هواپیما ماهان این کشور فراهم کنند.”

مسئولان عربستانی گفته‌اند که در این تماس تلفنی دو طرف به بحث درباره روابط دوجانبه و موضوعات منطقه‌ای پرداختند. با این حال به اعتقاد کارشناسان اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا درباره نبود آزادی‌های مذهبی در عربستان و انتقاد او از سیاست‌های دینی سعودی‌ها، از دلایل اصلی تماس تلفنی تیلرسون با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان بوده است.

خبرگزاری ایسنا: در تعمیر گوشی پی دلخوری سعودی‌ها از انتقادهای وزیر امور خارجه آمریکا از نبود آزادی‌های دینی در عربستان، رکس تیلرسون با ولیعهد عربستان تلفنی تماس گرفت که به عقیده بسیاری این گفت‌وگو برای دلجویی انجام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *