معرفی sikalbot؛ رباتی برای آشنایی با جاذبه های گردشگری، پیگیری اخبار و قابلیت های دیگر – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

تلگرام حالا میلیون ها کاربر فعال دارد و گستردگی اطلاعات نیز در آن بیداد می کند
با پشت سر گذاشتن این مراحل ربات اقدام به ارسال خبرهای منتشر شده توسط آن خبرگزاری برای شما می کند. دیدن ادامه خبرهای ارسالی و یا جستجوی موضوع آن در گوگل به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر همچون روش اول، از قابلیت های کاربردی و مفید این روش به شمار می روند.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی [email protected] استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ی ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد. سپس برای استفاده از خدمات سیکال کافیست دستور help/ را وارد نمایید.

پیش از هر چیزی با ضربه زدن روی بخش «اخبار» می توانید به دو صورت مختلف به اخبار روز دسترسی داشته باشید. اولین روش انتخاب گزینه «انتخاب موضوع خبر» است که به شما اجازه می دهد به اخبار زمینه های مختلف همچون ورزشی، اجتماعی، سیاسی، تکنولوژی و… دسترسی داشته باشید.

با انتخاب هر موضوع، اخبار مربوط به آن در کسری از ثانیه از طریق منابع گوناگون برای شما ارسال می شود. در همین رابطه کاربران می توانند ادامه هر خبر را با استفاده از لینکی که در زیر آن قرار داده شده است دنبال و یا با استفاده از دکمه «گوگل کردن خبر»، تیتر آن را در موتور قدرتمند گوگل جستجو نمایند.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

در بخش تکنولوژی دیجیاتو بخوانید:

اگر قصد سفر به یکی از شهرهای کشورمان را دارید و می خواهید اطلاعات جامع و کاملی را راجع به آن استان کسب کنید، استفاده از بخش «گردشگری» را به شما پیشنهاد می کنیم. پس از ضربه زدن روی این گزینه باید شهر مورد نظر خود را از طریق منوی پاپ آپی که برایتان به نمایش در می آید انتخاب کنید.

تلگرام حالا میلیون ها کاربر فعال دارد و گستردگی اطلاعات نیز در آن بیداد می کند. این امر سبب شده تا کاربران دچار سردرگمی شوند و نتوانند به درستی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. در همین رابطه استفاده از یک سیستم واحد برای دستیابی به اطلاعات گوناگون ضمن صرف جویی در زمان، سبب افزایش بهره وری کاربران از این پیام رسان قدرتمند می شود.

بخش «قیمت ها» برای دستیابی به آخرین نرخ طلا و ارز و بخش «موسیقی» نیز به منظور جستجوی موسیقی های دلخواه در این ربات تعبیه شده اند. در پایان بگوییم که کاربران ربات sikalbot قادر خواهند بود پیشنهادات و انتقادات خود را به تیم پشتیبانی sikalbot به اشتراک بگذارند و بدین وسیله سبب پیشرفت روز افزون آن شوند.

با طی مراحل بالا می توانید به اطلاعاتی چون توضیحات استان، آثار تاریخی، هنر و صنایع دستی، فرهنگ و آداب، اماکن زیارتی، گردشگری شهری و گردشگری طبیعت دسترسی داشته باشید و بدین وسیله خود را برای سفر به آن استان آماده کنید. امکان دیدن اماکن مهم شهری روی نقشه گوگل و جستجوی موضوع در موتور قدرتمند این شرکت نیز از دیگر امکانات این بخش به شمار می روند.

sikalbot عمدتاً محتوا را توسط هوش مصنوعی جمع آوری کرده و آن را به طور شخصی سازی شده به کاربران عرضه می کند.

sikalbot عمدتاً محتوا را توسط هوش مصنوعی جمع آوری کرده و آن را به طور شخصی سازی شده به کاربران عرضه می کند. پس از ارسال دستور help/ برای ربات قادر خواهید بود در 4 بخش اخبار، موسیقی، گردشگری و قیمت ها به جمع آوری اطلاعات بپردازید.

لازم به ذکر است که با استفاده از این ربات قدرتمند می توانید در رابطه با موضوعاتی چون اخبار داخلی و خارجی، موسیقی، قیمت طلا و ارز و گردشگری اطلاعات جامع و کاملی کسب نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات [email protected] را برایتان معرفی کنیم.

دومین روش نیز به دکمه «برگزیده خبرگزاری ها» مربوط می شود. پس از کلیک روی گزینه مذکور باید خبرگزاری مورد نظر خود را از طریق منوی به نمایش در آماده انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *