افزایش محبوبیت مدل های الکتریکی BYD در بازار خودرو چین – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

بی وای دی دهمین خودروساز  بزرگ چین است و به شکل تخصصی در زمینه تولید و مونتاژ وسایل نقلیه الکتریکی و بنزینی فعالیت می کند
بی وای دی دهمین خودروساز  بزرگ چین است و به شکل تخصصی در زمینه تولید و مونتاژ وسایل نقلیه الکتریکی و بنزینی فعالیت می کند. این کمپانی چندی پیش اعلام کرد که در ماه ژوئیه بیش از ۱۱ هزار خودروی پلاگین الکتریکی را به فروش رسانده است. این افزایش فروش از ماه ژوئن آغاز شده و با فروش ۱۱۲۰۷ خودرو الکتریکی دیگر در این ماه یک رکورد جدید در زمینه فروش محسوب می شود. این میزان فروش نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته ۱۱ درصد افزایش یافته است.
با گذشت ۷ ماه از سال ۲۰۱۷ بی وای دی موفق شده تقریبا ۴۶ هزار دستگاه خودرو را به مشتریان خود تحویل دهد. اگر این افزایش میزان فروش بتواند سرعت خود را حفظ کند، این شرکت باید برای فروش ۱۰۰ هزارتایی خودرو در سال ۲۰۱۷ آماده باشد که این فروش می تواند یک موفقیت قابل قبوی برای بی وای دی محسوب شود.


در فهرست زیر می توانید آمار فروش محصولات بی وای دی (BYD) را از ابتدای سال 2017 تاکنون مشاهده فرمایید.


مدیران این شرکت می گویند که با توجه به اینکه فروش خودروهای الکتریکی در تقویم نیمه دوم سال در ژاپن پر رونق تر است باید منتظر خبرهای خوبی باشیم هرچند که سال گذشته یک استثنا است چون که به علت فشارهای کاری غیرمعمول به نتیجه مطلوب خود نرسیدیم.
پرچم دار بی وای دی که در واقع در هر دو صورت تماما الکتریکی و پلاگین هیبریدی در دسترس است سانگ نام دارد. این خودرو قرار است در کشور ما با محدوده قیمتی ۱۲۵ تا ۱۳۵ میلیون تومان به فروش برسد.
گفته می شود که ۶۵۰۰ دستگاه از نیم شاسی چینی در ماه جولای فروخته شده است.


بی وای دی توانسته است که در یک فروش عالی در ماه میلادی گذشته، ۵۰۶۹ نسخه هیبریدی از این خودرو را به دست مشتریان برساند. این میزان فروش ۴۶ درصد از کل فروش سانگ را دربر می گیرد. نسخه تمام الکتریکی جدید سانگ که به سانگ ای وی ۳۰۰ شناخته می شود، نیز در ماه دوم فروش خود ۱۵۴۷ بار مورد سفارش قرار گرفته که این عدد نیز ۱۴ درصد از فروش کلی سانگ است.

(Song PHEV – (۱۱۹۰۷
(e5 – (۱۳۷۷۲
(Song EV300 – (۱۷۳۶
(Tang –  (۸۴۷۹
(Qin –  (۱۹۸۸
(e6 – (۳۶۴۴
(Qin EV300 –  (۴۲۶۲

به عبارت دیگر، ۶۰ درصد از فروش کلی سانگ در ماه گذشته به نسخه های پلاگین تعلق دارد. این موضوع می تواند خود به تنهایی دلیلی بر محبوبیت بالای این وسیله نقلیه الکتریکی باشد.
البته لازم به ذکر که در کنار این نتایج موفقیت آمیز خودرو E5 این کمپانی نتوانسته است همپای دیگر برادران خود حرکت کند و از میزان فروش آن کاسته شده است. به شکلی که در بازه زمانی یکسان تنها ۲۹۴۶ دستگاه از مدل ئی 5 به مشتری تحویل داده شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *