توییت ضدنژادپرستی اوباما، حالا محبوب‌ترین توییت تاریخ است – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

توییت «باراک اوباما»، رییس جمهور سابق آمریکا در رابطه با حمله‌ای که در شهر شارلوتزویل (ایالت ویرجینیا) صورت گرفته بود، حالا محبوب‌ترین توییت در تاریخ توییتر شده و بیشترین لایک در این شبکه اجتماعی را دریافت کرده است

این توییت نقل قولی است از زندگی‌نامه‌ «نلسون ماندلا» به نام «مسیر طولانی تا آزادی» که نویسنده آن، خود ماندلاست. در توییتی که روز شنبه از سوی رییس جمهور قبلی آمریکا ارسال شد، نوشته شده: «هیچ‌کس از ابتدای تولد از دیگری به دلیل رنگ پوست، پیشینه یا مذهب او متنفر نیست. مردم باید تنفر را یاد بگیرند و زمانی که تنفر را آموختند، می‌توان عشق ورزیدن را به آنها آموخت، چرا که عشق به طور طبیعی‌تر به قلب انسان راه پیدا می‌کند تا دیگری.»

این نقل قول البته در سه توییت ارسال شد اما توییت اول که شامل جمله اول نیز هست، تا کنون بیش از ۲.۸ میلیون لایک دریافت کرده و توانسته رتبه اول در شبکه اجتماعی توییتر را به دست آورد. این توییت همچنین بیش از ۱.۱ میلیون بار ری-توییت شده است. اوباما این توییت را در رابطه با حادثه شارلوتزویل در ایالت ویرجینای آمریکا ارسال کرده است. در این حادثه، یک خودرو با سرعت وارد جمعیتی شد که برای اعتراض به نژادپرستی جمع شده بودند و رسانه‌های آمریکایی خبر از کشته‌شدن یک نفر در این حمله می‌دهند.

پیش از این، محبوب‌ترین توییت در توییتر متعلق به آریانا گرانده، خواننده‌ای بود که در ماه مه به محل برگزاری کنسرت او در منچستر حمله تروریستی شد و همین حمله دست‌کم ۲۲ کشته بر جای گذاشت.

توییت «باراک اوباما»، رییس جمهور سابق آمریکا در رابطه با حمله‌ای که در شهر شارلوتزویل (ایالت ویرجینیا) صورت گرفته بود، حالا محبوب‌ترین توییت در تاریخ توییتر شده و بیشترین لایک در این شبکه اجتماعی را دریافت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *