ولایتی: طرح تحول سلامت از اقدامات مثبت است + مدیرعامل اینتل از شورای تولیدکنندگان ترامپ خارج شد – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دکتر هاشمی دارای ظرفیت های ارزشمندی به لحاظ علمی، مدیریتی و اجرایی است، گفت: طرح تحول سلامت از جمله اقدامات مثبت وزارت بهداشت در این دوره است
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: توجه به ارتقاء کیفیت درمان و به خصوص آموزش و پژوهش در عرصه های پزشکی نیز از جمله فعالیت های جدی است که در این دوره رشد و توسعه مطلوبی را داشته است و بی تردید توجه به این مسیر تاثیرات مثبتی را در ارتقاء جایگاه نظام سلامت خواهد داشت.

علی‌اکبر ولایتی ، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی دارای ظرفیت های ارزشمندی به لحاظ علمی، مدیریتی و اجرایی هستند که توانستند در حوزه های مختلف و متنوع، فعالیت های ارزنده ای را عملیاتی نمایند که یکی از آنان را می توان در اجرای طرح تحول سلامت دانست که از جمله اقدامات مثبت ایشان در این دوره قلمداد می گردد.

ولایتی عنوان کرد: نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد، سیاست های کلی نظام در عرصه سلامت است که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ابلاغ گردیده و هر چند در این دوره اقدامات بسیار خوبی در این عرصه محقق گردیده است، اما ضروری است تا با برنامه ریزی دقیق ، گام های جدی‌تری را برای تحقق آن برداشت که امیدواریم در ادامه شاهد هرچه بهتر این سیاست ها در عرصه های عملی و اجرایی باشیم.

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دکتر هاشمی دارای ظرفیت های ارزشمندی به لحاظ علمی، مدیریتی و اجرایی است، گفت: طرح تحول سلامت از جمله اقدامات مثبت وزارت بهداشت در این دوره است.
——————-

به دنبال اتفاقاتی که هفته گذشته در Charlottesville افتاد برایان کرانیچ مدیرعامل اینتل با انتشار توییتی در اکانت شخصی خود هرگونه سخنان نژادپرستانه و برتری سفیدپوستان بر دیگر رنگ ها را محکوم کرد

ما باید به افرادی که برای برابری و پاس داشتن دیگر ارزش های آمریکا تجمع کرده بودند افتخار نماییم نه اینکه به آنها حمله نماییم. وی اضافه کرد به محض آنکه تغییری در این مساله رخ دهد مجددا به عضویت این شورا در می آید.

حالا این مدیرعامل موضع خود را مشخص نموده: وی در پست وبلاگی اش اعلام کرد که از این شورا استعفا می دهد تا «توجه عموم را به خسارت های جدی که جو سیاسی منشعب آمریکا متوجه مسائل مهم می کند جلب نماید».

به دنبال اتفاقاتی که هفته گذشته در Charlottesville افتاد برایان کرانیچ مدیرعامل اینتل با انتشار توییتی در اکانت شخصی خود هرگونه سخنان نژادپرستانه و برتری سفیدپوستان بر دیگر رنگ ها را محکوم کرد.

اما بسیاری علاقمند هستند که بدانند آیا وی همچنان علاقمند به حمایت از ترامپ و شورای تولیدکنندگان او هست یا خیر.

هدر هیر یکی از افرادی است که روز یکشنبه گذشته در اعتراض به تبعیض های نژادی به نفع سفید پوست ها در میان تجمع کنندگان منطقه Charlottesville حضور یافته بود که بعد از حرکت ماشین یک تروریست در داخل جمعیت زیر گرفته شد و جانش را از دست داد.

در انتها بد نیست اشاره کنیم اینتل تنها شرکتی نیست که به دنبال این اتفاق و البته درنگ ترامپ برای محکوم کردن آن از این شورا خارج شده است. کوین پلنک مدیر Under Armour و Ken Frazier مدیرعامل Merck نیز روز گذشته این گروه را ترک کردند.

خودش می گوید استعفا داده چون به دنبال پیشرفت های واقعی است. کرانیچ در ادامه اظهار داشت:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *