روحانی: فضای مجازی را نمی شود قفل زد، چون اراده مردم آن را باز کرده است – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان امروز در جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، به دفاع از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و برنامه های این وزارتخانه پرداخت

رئیس جمهور کشورمان همچنین از آقای جهرمی خواست تا توسعه فرهنگی و استفاده قانونمند از ظرفیت فناوری اطلاعات، استفاده از این ظرفیت برای تولید، اشتغال و خلق ثروت، تکمیل شبکه ملی اطلاعات و افزایش دسترسی مردم به آن، ورود به بخش خصوصی، رعایت حقوق شهروندی، و زمینه سازی برای ایمن سازی فضای مجازی را در دستور کار خود قرار دهد.

دکتر روحانی خطاب به وزرای دادگستری، ارتباطات، اطلاعات و کشور در دولت آینده گفت که نمی شود فضای مجازی را قفل زد، چون مردم این قفل را باز کرده اند و این آزادی با اراده مردم صورت گرفته است.

بعضی معتقدند چنانچه در یک اتوبان بزرگی تصادفی صورت گرفت و فردی زیر ماشین رفت، چنانچه شکایتی در اینباره ثبت شد، قاضی می تواند برای همیشه این اتوبان را مسدود کند، این در حالیست که ما باید به جای این کار، تصادفات را کاهش دهیم.

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان امروز در جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، به دفاع از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و برنامه های این وزارتخانه پرداخت.

دکتر روحانی ابراز امیدواری کرد که در دولت دوازدهم، شبکه ملی اطلاعات به طور کامل فعال شود و اظهار داشت برای نخستین بار در این وزارتخانه، جوانگرایی را تجربه می کنیم.

وی افزود:


رئیس جمهور کشورمان می گوید آقای آذری جهرمی در فضای بعد از انقلاب پرورش یافته و بر مسئله ارتباطات و فضای مجازی کاملاً تسلط دارد، ضمن اینکه دیدش نسبت به فضای مجازی مثبت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *