چپاروف ستاره هفته‌های اول استقلال + وضعیت پاسخگویی دستگاه های متصل به سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات چگونه است؟ – دیجیاتو – طراحی سایت سپید وب

ورزش سه: سرور چپاروف بی تردید بهترین بازیکن استقلال در 3 بازی اول لیگ برتر بوده است، بازیکنی که با استفاده از دوندگی بالایش و البته قدرت بازیسازی که دارد توانسته خیلی زود خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند
ورزش سه: سرور چپاروف بی تردید بهترین بازیکن استقلال در 3 بازی اول لیگ برتر بوده است، بازیکنی که با استفاده از دوندگی بالایش و البته قدرت بازیسازی که دارد توانسته خیلی زود خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند.
چپاروف در این روزها کاملا مورد اعتماد منصوریان است تا جایی که با وجود آمادگی جباری و شجاعیان منصوریان ترجیح داده از این بازیکن در ترکیب استقلال در پست هافبک بازیساز استفاده کند.

چپاروف در بازی با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر هم مرد اصلی خط هافبک استقلال خواهد بود و تلاش می کند به بهترین شکل برای مهاجمان تیمش بازیسازی کند.
البته با رسیدن جباری و فرشید اسماعیلی به مرز آمادگی به نظر می رسد کم کم چپاروف هم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید با سایر بازیکنان رقابت کند.

——————-

حدود یک ماه قبل «سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» با اتصال 37 دستگاه اجرایی، به صورت رسمی آغاز به کار کرد تا به واسطه آن، عموم مردم بتوانند از مؤسسات عمومی و خصوصی مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، درخواست اطلاعات نموده و پاسخ دریافت کنند
طبق این گزارش، تاکنون 54 دستگاه به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات متصل هستند که 28 دستگاه با درخواست اطلاعات کاربران مواجه شده اند. تا تاریخ 22 مرداد ماه، 704 درخواست ارائه شده و 513 مورد از آنها پاسخ دریافت کرده اند، که سطح پاسخگویی 73 درصدی را نشان می دهد.

حال با گذشته چند هفته از رونمایی رسمی، گزارشی از وضعیت پاسخگویی دستگاه های متصل به این سامانه منتشر شده که تعداد درخواست های کاربران و تعداد پاسخ های ارائه شده را نشان می دهد.

حدود یک ماه قبل «سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» با اتصال 37 دستگاه اجرایی، به صورت رسمی آغاز به کار کرد تا به واسطه آن، عموم مردم بتوانند از مؤسسات عمومی و خصوصی مشمول قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، درخواست اطلاعات نموده و پاسخ دریافت کنند.

در جدول زیر می توانید وضعیت سازمان های مختلف متصل به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را از نظر پاسخگویی به درخواست های کاربران تا تاریخ 22 مرداد مشاهده کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *