سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا: طرح رجیستری قیمت موبایل را کاهش می دهد – دیجیاتو + امید یحیی به تخفیف کمیته اخلاق درباره حاتمی – طراحی سایت سپید وب

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفتگو با خبرنگاران، تأخیر در اجرای طرح رجیستری از سوی وزارت ارتباطات را غیر موجه خواند، اما گفت به عملی شدن این طرح در آینده نزدیک خوشبین است

قاسم خورشیدی می گوید به لحاظ علمی و فنی، کارشناسی عمیقی روی این طرح صورت گرفته و رجیستری به طور کامل قابلیت عملیاتی و اجرایی شدن را دارد.

خورشیدی همچنین نگرانی ها در مورد انحصاری شدن بازار موبایل در دست نمایندگی ها را بی اساس خواند و گفت طبق قوانین جدید، مجوز نمایندگی فروش موبایل علاوه بر نمایندگی تولید کننده اصلی، برای نمایندگی واسطه های منطقه ای هم صادر می شود و به همین دلیل «تقریباً» انحصاری در واردات موبایل وجود ندارد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز یادآور شد که با اجرای عمومی طرح رجیستری، دو ماه به کاربران مهلت داده می شود تا موبایل خود را ثبت کنند و پس از پایان این فرصت، در صورتی که موبایل قاچاق باشد، ارائه خدمات به آن متوقف خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه طرح رجیستری حاشیه سود واردکنندگان را کاهش می دهد، افزود با اجرای این پروژه می توان موبایل ها را با قیمت ارزان تری در اختیار مصرف کننده نهایی قرار داد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفتگو با خبرنگاران، تأخیر در اجرای طرح رجیستری از سوی وزارت ارتباطات را غیر موجه خواند، اما گفت به عملی شدن این طرح در آینده نزدیک خوشبین است.

——————-
ورزش‌سه: تراکتورسازی در شرایطی روز پنجشنبه میزبان نفت تهران خواهد بود که 3 مسابقه قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته و نیاز به برد مقابل شاگردان حمید درخشان دارد
از این رو تراکتورسازی با توجه به کمبود بازیکن به فرزاد حاتمی بسیار نیاز دارد و قطعا اعضای این تیم امیدوار هستند تا مهاجم بلندقامت تیمشان مشمول محرومیت انضباطی نشود و بتواند مقابل نفت تهران به میدان برود.

دیدار تراکتورسازی و نفت در شرایطی برگزار خواهد شد که شاید فرزاد حاتمی مهاجم تراکتوری ها از سوی کمیته اخلاق با محرومیت مواجه شود. حاتمی که روز قبل از بازی با استقلال با امیرحسین صادقی مدافع پیکان در هتل المپیک درگیری فیزیکی پیدا کرد، همان روز با دستور موقت کمیته اخلاق با محرومیت مواجه شد اما به دلیل اعلام این حکم بعد از پایان وقت اداری و البته عدم ابلاغ آن به باشگاه این دو بازیکن در هفته سوم تیمشان را همراهی کردند.
با این وجود روز شنبه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جلساتی را برگزار و توضیحات دو بازیکن را دریافت کرد. قرار است کمیته اخلاق رای خود را درباره حاتمی و صادقی اعلام کند که احتمالا محرومیت برای بازی های آینده بسیار زیاد است.

ورزش‌سه: تراکتورسازی در شرایطی روز پنجشنبه میزبان نفت تهران خواهد بود که 3 مسابقه قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته و نیاز به برد مقابل شاگردان حمید درخشان دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *