یوتیوب، امکان چت کردن کاربران را ارائه می کند + کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت – طراحی سایت سپید وب

وب سایت تک شات: اگر از کاربرانی هستید که روزانه وقت زیادی را صرف تماشای ویدیو در یوتیوب می کنید، خبر خوبی برای شما داریم
وب سایت تک شات: اگر از کاربرانی هستید که روزانه وقت زیادی را صرف تماشای ویدیو در یوتیوب می کنید، خبر خوبی برای شما داریم. گوگل ساعاتی پیش بروزرسانی جدیدی را برای این اپلیکیشن عرضه کرده که امکان ارسال پیام بین کاربران را فراهم می کند.

 یوتیوب از این پس امکان چت کردن کاربران را ارائه می کند

این قابلیت درون برنامه ای امکان اشتراک گذاری ویدیوها با دوستان خود و گپ زدن درباره آن در یک چت خصوصی را فراهم می کند. این قابلیت از چندی پیش در اختیار کاربران کانادایی قرار گرفته بود اما از هم اکنون در اختیار کاربران در سراسر دنیا نیز قرار گرفته است.
این قابلیت طرز کاری مشابه اپلیکیشن Messages در گوشی های اندرویدی دارد. کاربر می تواند یک ویدیو را با چند نفر از مخاطبین خود در یک گروه به اشتراک بگذارد. اما حالا می توان در داخل یوتیوب به چت کردن پرداخت، بی آنکه نیازی به خروج از محیط یوتیوب باشد.

همچنین، امکان پاسخ دادن به یک ویدیو با یک ویدیو دیگر نیز وجود دارد. کاربران می توانند این کار را با لمس کردن آیکون مربوطه و جستجو در میان ویدیوها انجام دهند. این قابلیت ارسال پیام در داخل دکمه به اشتراک گذاری یوتیوب قرار گرفته است. همچنین امکان دریافت لینک مستقیم برای اشتراک گذاری چت گروهی و افزودن سایر دوستان نیز فراهم شده است.

——————-

خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۶۳ کیلو تریاک از یک دستگاه تریلی در مشهد خبر داد
خدابخشی ادامه داد: در این ماموریت ماموران اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در بازرسی از تانکر گاز مایع این تریلی مقدار ۳۶۳کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای در قسمت تانکر جاسازی شده بود را کشف و راننده و همدست وی را دستگیر کردند.

کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت 

خبرگزاری میزان: قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۶۳ کیلو تریاک از یک دستگاه تریلی در مشهد خبر داد.

وی ادامه داد: در پی رصد اطلاعاتی نیروهای زبده اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی اخباری به دست آمد که نشان می داد افرادی قصد دارند یک محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه تریلی تانکر حمل گاز مایع وارد مشهد کنند.

کشف بیش از 300 کیلوگرم تریاک از تانکر سوخت 

وی افزود: با به دست آمدن این اطلاعات ماموران وارد عمل شده و خودروی مورد نظر را در یکی از مبادی ورودی مشهد شناسایی و توقیف کردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *